BUBU TEHNIC S.R.L.
Revenue
229K
2024
Profit
108K
2024
Employees
1
2024
Margin
47,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUBU TEHNIC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 229K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #17.341 la cifra de afaceri, #8.718 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 47.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUBU TEHNIC S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 229K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 47.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #17.341 la cifra de afaceri, #8.718 la profit, #15.128 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 4.2× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MELOCOM S.R.L. | 230K | 1 | Construcții |
| DNK ELECTRO S.R.L. | 228K | 1 | Construcții |
| MRA ANDREI ROOFS S.R.L. | 231K | 1 | Construcții |
| REBECAMAR ELECTRIC S.R.L. | 232K | 1 | Construcții |
| M3 PLASTECH S.R.L. | 226K | 1 | Construcții |
| F.Y.L. INTERIOR NAVAL S.R.L. | 226K | 1 | Construcții |
| GEL INSTAL N V S.R.L. | 225K | 1 | Construcții |
| LAMBRIUL S.R.L. | 235K | 1 | Construcții |
| BIGTOOLS TEAM SRL | 224K | 1 | Construcții |
| PROTEST XYZ S.R.L. | 220K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 47.3%
- CA / angajat
- 229K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 40%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 229K
- Profit net
- 108K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 229K | 108K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUBU TEHNIC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUBU TEHNIC S.R.L.(current)
- Revenue
- 229K
- Employees
- 1
- Profit
- 108K
- Rank RO
- #362.824
- MELOCOM S.R.L.
- Revenue
- 230K
- Employees
- 1
- Profit
- 121 lei
- Rank RO
- #362.227
- DNK ELECTRO S.R.L.
- Revenue
- 228K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.2K
- Rank RO
- #363.860
- MRA ANDREI ROOFS S.R.L.
- Revenue
- 231K
- Employees
- 1
- Profit
- 70.6K
- Rank RO
- #361.661
- REBECAMAR ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 232K
- Employees
- 1
- Profit
- 52K
- Rank RO
- #360.697
- M3 PLASTECH S.R.L.
- Revenue
- 226K
- Employees
- 1
- Profit
- 69.7K
- Rank RO
- #365.490
- F.Y.L. INTERIOR NAVAL S.R.L.
- Revenue
- 226K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.6K
- Rank RO
- #365.771
- GEL INSTAL N V S.R.L.
- Revenue
- 225K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.7K
- Rank RO
- #366.558
- LAMBRIUL S.R.L.
- Revenue
- 235K
- Employees
- 1
- Profit
- -19.7K
- Rank RO
- #358.455
- BIGTOOLS TEAM SRL
- Revenue
- 224K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.7K
- Rank RO
- #367.652
- PROTEST XYZ S.R.L.
- Revenue
- 220K
- Employees
- 1
- Profit
- -292K
- Rank RO
- #370.458
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUBU TEHNIC S.R.L.(current) | 229K | 1 | 108K | #362.824 |
| MELOCOM S.R.L. | 230K | 1 | 121 lei | #362.227 |
| DNK ELECTRO S.R.L. | 228K | 1 | 24.2K | #363.860 |
| MRA ANDREI ROOFS S.R.L. | 231K | 1 | 70.6K | #361.661 |
| REBECAMAR ELECTRIC S.R.L. | 232K | 1 | 52K | #360.697 |
| M3 PLASTECH S.R.L. | 226K | 1 | 69.7K | #365.490 |
| F.Y.L. INTERIOR NAVAL S.R.L. | 226K | 1 | 13.6K | #365.771 |
| GEL INSTAL N V S.R.L. | 225K | 1 | 20.7K | #366.558 |
| LAMBRIUL S.R.L. | 235K | 1 | -19.7K | #358.455 |
| BIGTOOLS TEAM SRL | 224K | 1 | 17.7K | #367.652 |
| PROTEST XYZ S.R.L. | 220K | 1 | -292K | #370.458 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUBU TEHNIC S.R.L.(you) | MELOCOM S.R.L. | DNK ELECTRO S.R.L. | MRA ANDREI ROOFS S.R.L. | REBECAMAR ELECTRIC S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 229K | 230K | 228K | 231K | 232K |
| Profit | 108K | 121 lei | 24.2K | 70.6K | 52K |
| Margin | 47,3% | 0,1% | 10,6% | 30,6% | 22,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUBU TEHNIC S.R.L.”.