BUB TRADING S.R.L.
Revenue
146K
2024
Profit
53.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
36,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BUB TRADING S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 146K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #36.339 la cifra de afaceri, #21.351 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 36.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BUB TRADING S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 146K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 36.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #36.339 la cifra de afaceri, #21.351 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 8.6× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| Z&Z BROTHERS S.R.L. | 145K | 2 | Comerț en-gros |
| SPELEMAT SRL | 153K | 2 | Comerț en-gros |
| I.C.G. IMPEX S.R.L. | 133K | 2 | Comerț en-gros |
| AMBITEX S.R.L. | 131K | 2 | Comerț en-gros |
| DUVISTEC GRAND S.R.L. | 129K | 2 | Comerț en-gros |
| FENSTER INTERNATIONAL SRL | 148K | 2 | Comerț en-gros |
| WALCRIS LOGIC S.R.L. | 148K | 2 | Comerț en-gros |
| TIBI & VLAD S.R.L. | 148K | 2 | Comerț en-gros |
| ELAR COM S.R.L. | 146K | 2 | Comerț en-gros |
| SOFIDELTEX S.R.L. | 149K | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 36.3%
- CA / angajat
- 73.7K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 48%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 146K
- Profit net
- 53.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 146K | 53.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BUB TRADING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BUB TRADING S.R.L.(current)
- Revenue
- 146K
- Employees
- 2
- Profit
- 53.4K
- Rank RO
- #436.200
- Z&Z BROTHERS S.R.L.
- Revenue
- 145K
- Employees
- 2
- Profit
- 67.4K
- Rank RO
- #438.457
- SPELEMAT SRL
- Revenue
- 153K
- Employees
- 2
- Profit
- -391K
- Rank RO
- #430.543
- I.C.G. IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 133K
- Employees
- 2
- Profit
- 304 lei
- Rank RO
- #451.276
- AMBITEX S.R.L.
- Revenue
- 131K
- Employees
- 2
- Profit
- -142K
- Rank RO
- #452.743
- DUVISTEC GRAND S.R.L.
- Revenue
- 129K
- Employees
- 2
- Profit
- -77.3K
- Rank RO
- #454.994
- FENSTER INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #435.957
- WALCRIS LOGIC S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -24.2K
- Rank RO
- #435.616
- TIBI & VLAD S.R.L.
- Revenue
- 148K
- Employees
- 2
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #435.213
- ELAR COM S.R.L.
- Revenue
- 146K
- Employees
- 2
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #437.344
- SOFIDELTEX S.R.L.
- Revenue
- 149K
- Employees
- 2
- Profit
- -78.8K
- Rank RO
- #434.949
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BUB TRADING S.R.L.(current) | 146K | 2 | 53.4K | #436.200 |
| Z&Z BROTHERS S.R.L. | 145K | 2 | 67.4K | #438.457 |
| SPELEMAT SRL | 153K | 2 | -391K | #430.543 |
| I.C.G. IMPEX S.R.L. | 133K | 2 | 304 lei | #451.276 |
| AMBITEX S.R.L. | 131K | 2 | -142K | #452.743 |
| DUVISTEC GRAND S.R.L. | 129K | 2 | -77.3K | #454.994 |
| FENSTER INTERNATIONAL SRL | 148K | 2 | -10.8K | #435.957 |
| WALCRIS LOGIC S.R.L. | 148K | 2 | -24.2K | #435.616 |
| TIBI & VLAD S.R.L. | 148K | 2 | -108K | #435.213 |
| ELAR COM S.R.L. | 146K | 2 | -121K | #437.344 |
| SOFIDELTEX S.R.L. | 149K | 2 | -78.8K | #434.949 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BUB TRADING S.R.L.(you) | Z&Z BROTHERS S.R.L. | SPELEMAT SRL | I.C.G. IMPEX S.R.L. | AMBITEX S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 146K | 145K | 153K | 133K | 131K |
| Profit | 53.4K | 67.4K | -391K | 304 lei | -142K |
| Margin | 36,3% | 46,5% | -255,9% | 0,2% | -107,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BUB TRADING S.R.L.”.