BRODALL SERV SRL
Revenue
905K
2024
Profit
340K
2024
Employees
2
2024
Margin
37,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BRODALL SERV SRL este o companie mică din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 905K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #428 la cifra de afaceri, #180 la profit, #584 la număr angajați din 2.066 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BRODALL SERV SRL este o companie mică din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 905K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #428 la cifra de afaceri, #180 la profit, #584 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 147.3× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BRODANK SRL | 924K | 2 | Fabricare produse textile |
| TWINDECO INDUSTRIAL SRL | 886K | 2 | Fabricare produse textile |
| HAPPY BED EUROTEXTIL S.R.L. | 858K | 2 | Fabricare produse textile |
| PLASE �I UNELTE DE PESCUIT SRL | 828K | 2 | Fabricare produse textile |
| ASADAV MANAGEMENT CONSULT SRL | 809K | 2 | Fabricare produse textile |
| SOLEDOPRESTO S.R.L. | 808K | 2 | Fabricare produse textile |
| IRIS CONCEPT DESIGN S.R.L. | 806K | 2 | Fabricare produse textile |
| LUCIAN PRINT S.R.L. | 1M | 2 | Fabricare produse textile |
| TUXI BRANDS S.R.L. | 737K | 2 | Fabricare produse textile |
| EMBRO EXPERT SRL | 1.1M | 2 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 37.6%
- CA / angajat
- 453K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 18%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 905K
- Profit net
- 340K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 905K | 340K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BRODALL SERV SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BRODALL SERV SRL(current)
- Revenue
- 905K
- Employees
- 2
- Profit
- 340K
- Rank RO
- #162.668
- BRODANK SRL
- Revenue
- 924K
- Employees
- 2
- Profit
- 57.6K
- Rank RO
- #160.690
- TWINDECO INDUSTRIAL SRL
- Revenue
- 886K
- Employees
- 2
- Profit
- 211K
- Rank RO
- #164.843
- HAPPY BED EUROTEXTIL S.R.L.
- Revenue
- 858K
- Employees
- 2
- Profit
- 72.2K
- Rank RO
- #168.014
- PLASE �I UNELTE DE PESCUIT SRL
- Revenue
- 828K
- Employees
- 2
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #171.704
- ASADAV MANAGEMENT CONSULT SRL
- Revenue
- 809K
- Employees
- 2
- Profit
- 608K
- Rank RO
- #173.992
- SOLEDOPRESTO S.R.L.
- Revenue
- 808K
- Employees
- 2
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #174.190
- IRIS CONCEPT DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 806K
- Employees
- 2
- Profit
- 110K
- Rank RO
- #174.406
- LUCIAN PRINT S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 2
- Profit
- 75.7K
- Rank RO
- #150.624
- TUXI BRANDS S.R.L.
- Revenue
- 737K
- Employees
- 2
- Profit
- 119K
- Rank RO
- #183.782
- EMBRO EXPERT SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 2
- Profit
- 244K
- Rank RO
- #141.785
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BRODALL SERV SRL(current) | 905K | 2 | 340K | #162.668 |
| BRODANK SRL | 924K | 2 | 57.6K | #160.690 |
| TWINDECO INDUSTRIAL SRL | 886K | 2 | 211K | #164.843 |
| HAPPY BED EUROTEXTIL S.R.L. | 858K | 2 | 72.2K | #168.014 |
| PLASE �I UNELTE DE PESCUIT SRL | 828K | 2 | 7.1K | #171.704 |
| ASADAV MANAGEMENT CONSULT SRL | 809K | 2 | 608K | #173.992 |
| SOLEDOPRESTO S.R.L. | 808K | 2 | 4.6K | #174.190 |
| IRIS CONCEPT DESIGN S.R.L. | 806K | 2 | 110K | #174.406 |
| LUCIAN PRINT S.R.L. | 1M | 2 | 75.7K | #150.624 |
| TUXI BRANDS S.R.L. | 737K | 2 | 119K | #183.782 |
| EMBRO EXPERT SRL | 1.1M | 2 | 244K | #141.785 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BRODALL SERV SRL(you) | BRODANK SRL | TWINDECO INDUSTRIAL SRL | HAPPY BED EUROTEXTIL S.R.L. | PLASE �I UNELTE DE PESCUIT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 905K | 924K | 886K | 858K | 828K |
| Profit | 340K | 57.6K | 211K | 72.2K | 7.1K |
| Margin | 37,6% | 6,2% | 23,8% | 8,4% | 0,9% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BRODALL SERV SRL”.