BRILLO S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
583 lei
2024
Employees
—
2024
Margin
3,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BRILLO S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în MURES (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #38.381 la cifra de afaceri, #26.832 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BRILLO S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în MURES (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #38.381 la cifra de afaceri, #26.832 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PETER REZIDENTCONS S.R.L. | 14.7K | 1 | Construcții |
| REGUN WOOD IMOB S.R.L. | 15K | 1 | Construcții |
| REVADAL INSIDE DESIGN S.R.L. | 15.1K | 1 | Construcții |
| GEK CONSTRUCT INSTAL S.R.L. | 15.5K | 1 | Construcții |
| KENESY BETWORK SRL | 14.1K | 1 | Construcții |
| SIL FER CONS S.R.L. | 15.8K | 1 | Construcții |
| MULLER YNS S.R.L. | 15.8K | 1 | Construcții |
| SER CONSTRUCT TRANSILVANIA S.R.L. | 16K | 1 | Construcții |
| POFA CONSTRUCT S.R.L. | 16K | 1 | Construcții |
| B&B VLAS CONSTRUCT S.R.L. | 16.1K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 583 lei
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 583 lei | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BRILLO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- PETER REZIDENTCONS S.R.L.
- Revenue
- 14.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 449 lei
- Rank RO
- #647.653
- REGUN WOOD IMOB S.R.L.
- Revenue
- 15K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #646.503
- REVADAL INSIDE DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 15.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #646.289
- GEK CONSTRUCT INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 15.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.1K
- Rank RO
- #645.240
- KENESY BETWORK SRL
- Revenue
- 14.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.2K
- Rank RO
- #649.478
- SIL FER CONS S.R.L.
- Revenue
- 15.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -39.9K
- Rank RO
- #644.400
- MULLER YNS S.R.L.
- Revenue
- 15.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -58.2K
- Rank RO
- #644.255
- SER CONSTRUCT TRANSILVANIA S.R.L.
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.9K
- Rank RO
- #643.596
- POFA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 16K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.4K
- Rank RO
- #643.520
- B&B VLAS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 16.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.1K
- Rank RO
- #643.443
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| PETER REZIDENTCONS S.R.L. | 14.7K | 1 | 449 lei | #647.653 |
| REGUN WOOD IMOB S.R.L. | 15K | 1 | 3.3K | #646.503 |
| REVADAL INSIDE DESIGN S.R.L. | 15.1K | 1 | 2.4K | #646.289 |
| GEK CONSTRUCT INSTAL S.R.L. | 15.5K | 1 | 8.1K | #645.240 |
| KENESY BETWORK SRL | 14.1K | 1 | 12.2K | #649.478 |
| SIL FER CONS S.R.L. | 15.8K | 1 | -39.9K | #644.400 |
| MULLER YNS S.R.L. | 15.8K | 1 | -58.2K | #644.255 |
| SER CONSTRUCT TRANSILVANIA S.R.L. | 16K | 1 | -9.9K | #643.596 |
| POFA CONSTRUCT S.R.L. | 16K | 1 | 3.4K | #643.520 |
| B&B VLAS CONSTRUCT S.R.L. | 16.1K | 1 | -11.1K | #643.443 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BRILLO S.R.L.(you) | PETER REZIDENTCONS S.R.L. | REGUN WOOD IMOB S.R.L. | REVADAL INSIDE DESIGN S.R.L. | GEK CONSTRUCT INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 14.7K | 15K | 15.1K | 15.5K |
| Profit | 583 lei | 449 lei | 3.3K | 2.4K | 8.1K |
| Margin | 3,9% | 3,1% | 22,1% | 16,2% | 52,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BRILLO S.R.L.”.