BREMEN AUTO S.R.L.
Revenue
740K
2024
Profit
25.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
3,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BREMEN AUTO S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 740K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #7.107 la cifra de afaceri, #8.608 la profit, #20.768 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BREMEN AUTO S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 740K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #7.107 la cifra de afaceri, #8.608 la profit, #20.768 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NYRAN RENT SRL | 734K | 1 | Comerț en-gros |
| RMP AUTOMOBILE S.R.L. | 749K | 1 | Comerț en-gros |
| AMPER SHOP S.R.L. | 753K | 1 | Comerț en-gros |
| DREAM CAR STORE S.R.L. | 759K | 1 | Comerț en-gros |
| ELEGANT FAMILY PARK S.R.L. | 765K | 1 | Comerț en-gros |
| ECO AUTODET SRL | 768K | 1 | Comerț en-gros |
| CHG HANDLER S.R.L. | 771K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTOFIX SOLUTIONS SRL | 773K | 1 | Comerț en-gros |
| SB AUTOMOBILECJ S.R.L. | 774K | 1 | Comerț en-gros |
| BMA TRADING & CONSULTING S.R.L. | 780K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.5%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 20%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 740K
- Profit net
- 25.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 740K | 25.9K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BREMEN AUTO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BREMEN AUTO S.R.L.(current)
- Revenue
- 740K
- Employees
- 0
- Profit
- 25.9K
- Rank RO
- #183.391
- NYRAN RENT SRL
- Revenue
- 734K
- Employees
- 1
- Profit
- 368K
- Rank RO
- #184.260
- RMP AUTOMOBILE S.R.L.
- Revenue
- 749K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #182.116
- AMPER SHOP S.R.L.
- Revenue
- 753K
- Employees
- 1
- Profit
- 34.9K
- Rank RO
- #181.572
- DREAM CAR STORE S.R.L.
- Revenue
- 759K
- Employees
- 1
- Profit
- 68K
- Rank RO
- #180.663
- ELEGANT FAMILY PARK S.R.L.
- Revenue
- 765K
- Employees
- 1
- Profit
- -192K
- Rank RO
- #179.753
- ECO AUTODET SRL
- Revenue
- 768K
- Employees
- 1
- Profit
- 173K
- Rank RO
- #179.394
- CHG HANDLER S.R.L.
- Revenue
- 771K
- Employees
- 1
- Profit
- 231K
- Rank RO
- #178.940
- AUTOFIX SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 773K
- Employees
- 1
- Profit
- -76.8K
- Rank RO
- #178.758
- SB AUTOMOBILECJ S.R.L.
- Revenue
- 774K
- Employees
- 1
- Profit
- -145K
- Rank RO
- #178.533
- BMA TRADING & CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 780K
- Employees
- 1
- Profit
- 29.4K
- Rank RO
- #177.818
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BREMEN AUTO S.R.L.(current) | 740K | 0 | 25.9K | #183.391 |
| NYRAN RENT SRL | 734K | 1 | 368K | #184.260 |
| RMP AUTOMOBILE S.R.L. | 749K | 1 | 1.9K | #182.116 |
| AMPER SHOP S.R.L. | 753K | 1 | 34.9K | #181.572 |
| DREAM CAR STORE S.R.L. | 759K | 1 | 68K | #180.663 |
| ELEGANT FAMILY PARK S.R.L. | 765K | 1 | -192K | #179.753 |
| ECO AUTODET SRL | 768K | 1 | 173K | #179.394 |
| CHG HANDLER S.R.L. | 771K | 1 | 231K | #178.940 |
| AUTOFIX SOLUTIONS SRL | 773K | 1 | -76.8K | #178.758 |
| SB AUTOMOBILECJ S.R.L. | 774K | 1 | -145K | #178.533 |
| BMA TRADING & CONSULTING S.R.L. | 780K | 1 | 29.4K | #177.818 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BREMEN AUTO S.R.L.(you) | NYRAN RENT SRL | RMP AUTOMOBILE S.R.L. | AMPER SHOP S.R.L. | DREAM CAR STORE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 740K | 734K | 749K | 753K | 759K |
| Profit | 25.9K | 368K | 1.9K | 34.9K | 68K |
| Margin | 3,5% | 50,1% | 0,3% | 4,6% | 9,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BREMEN AUTO S.R.L.”.