BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL
Revenue
816K
2024
Profit
68.6K
2024
Employees
6
2024
Margin
4,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 816K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #5.332 la cifra de afaceri, #5.525 la profit, #2.637 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 816K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #5.332 la cifra de afaceri, #5.525 la profit, #2.637 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GARDENFLOR SRL | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| KARAMELL SRL | 1.8M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| EMY-MAT TRANS SRL | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CON-COM SRL | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PINFOREST SRL | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SECORED PROD SRL | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SPICUL | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SERVICE BISCEANU S.R.L. | 1.7M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| PROD-GAL SRL | 1.6M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MULTIPRIOR SRL | 1.8M | 6 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.1%
- CA / angajat
- 282K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 816K
- Profit net
- 68.6K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 816K | 68.6K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 816K
- Employees
- 6
- Profit
- 68.6K
- Rank RO
- #107.877
- GARDENFLOR SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 950K
- Rank RO
- #108.386
- KARAMELL SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- -175K
- Rank RO
- #102.465
- EMY-MAT TRANS SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 453K
- Rank RO
- #108.010
- CON-COM SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- -9.9K
- Rank RO
- #108.129
- PINFOREST SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 10.8K
- Rank RO
- #107.175
- SECORED PROD SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 48.9K
- Rank RO
- #107.148
- SPICUL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- -170K
- Rank RO
- #106.802
- SERVICE BISCEANU S.R.L.
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- -391K
- Rank RO
- #106.637
- PROD-GAL SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 6
- Profit
- 89K
- Rank RO
- #109.785
- MULTIPRIOR SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 319K
- Rank RO
- #105.064
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL(current) | 816K | 6 | 68.6K | #107.877 |
| GARDENFLOR SRL | 1.7M | 6 | 950K | #108.386 |
| KARAMELL SRL | 1.8M | 6 | -175K | #102.465 |
| EMY-MAT TRANS SRL | 1.7M | 6 | 453K | #108.010 |
| CON-COM SRL | 1.7M | 6 | -9.9K | #108.129 |
| PINFOREST SRL | 1.7M | 6 | 10.8K | #107.175 |
| SECORED PROD SRL | 1.7M | 6 | 48.9K | #107.148 |
| SPICUL | 1.7M | 6 | -170K | #106.802 |
| SERVICE BISCEANU S.R.L. | 1.7M | 6 | -391K | #106.637 |
| PROD-GAL SRL | 1.6M | 6 | 89K | #109.785 |
| MULTIPRIOR SRL | 1.8M | 6 | 319K | #105.064 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL(you) | GARDENFLOR SRL | KARAMELL SRL | EMY-MAT TRANS SRL | CON-COM SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 816K | 1.7M | 1.8M | 1.7M | 1.7M |
| Profit | 68.6K | 950K | -175K | 453K | -9.9K |
| Margin | 4,1% | 56,6% | -9,6% | 26,9% | -0,6% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BR�TE�TI DANY CONSTRUCT SRL”.