BOUHALIS GK S.R.L.
Revenue
18M
2024
Profit
698K
2024
Employees
2
2024
Margin
3,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BOUHALIS GK S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 18M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.670 la cifra de afaceri, #5.395 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BOUHALIS GK S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în GIURGIU, având o cifră de afaceri de 18M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.670 la cifra de afaceri, #5.395 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 2.2× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MATELIS EVENTS S.R.L. | 15.7M | 2 | Comerț en-gros |
| DRUMUL BEL?UGULUI COOPERATIVA AGRICOL� | 18.3M | 2 | Comerț en-gros |
| SMF EAST TRADE S.R.L. | 17.9M | 2 | Comerț en-gros |
| HOLDE BIO S.R.L. | 17.9M | 2 | Comerț en-gros |
| TRANS KARERA INDUSTRY SRL | 18.3M | 2 | Comerț en-gros |
| MERIDIAN PROJECT S.R.L. | 18.3M | 2 | Comerț en-gros |
| SPRUCE VALLEY TRADE S.R.L. | 18.4M | 2 | Comerț en-gros |
| SYNEVYR GROUP INVEST S.R.L. | 18.4M | 2 | Comerț en-gros |
| BLUE MARUNY SRL | 17.7M | 2 | Comerț en-gros |
| OLTENIA CEREAL NORD COOPERATIVA AGRICOL� | 17.7M | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GIURGIU
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.9%
- CA / angajat
- 9.1M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 2%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 18M
- Profit net
- 698K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 18M | 698K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BOUHALIS GK S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BOUHALIS GK S.R.L.(current)
- Revenue
- 18M
- Employees
- 2
- Profit
- 698K
- Rank RO
- #15.811
- MATELIS EVENTS S.R.L.
- Revenue
- 15.7M
- Employees
- 2
- Profit
- 2.3M
- Rank RO
- #17.869
- DRUMUL BEL?UGULUI COOPERATIVA AGRICOL�
- Revenue
- 18.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #15.683
- SMF EAST TRADE S.R.L.
- Revenue
- 17.9M
- Employees
- 2
- Profit
- 341K
- Rank RO
- #15.955
- HOLDE BIO S.R.L.
- Revenue
- 17.9M
- Employees
- 2
- Profit
- 2.1M
- Rank RO
- #15.961
- TRANS KARERA INDUSTRY SRL
- Revenue
- 18.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 51.6K
- Rank RO
- #15.632
- MERIDIAN PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 18.3M
- Employees
- 2
- Profit
- 617K
- Rank RO
- #15.629
- SPRUCE VALLEY TRADE S.R.L.
- Revenue
- 18.4M
- Employees
- 2
- Profit
- 129K
- Rank RO
- #15.606
- SYNEVYR GROUP INVEST S.R.L.
- Revenue
- 18.4M
- Employees
- 2
- Profit
- 327K
- Rank RO
- #15.584
- BLUE MARUNY SRL
- Revenue
- 17.7M
- Employees
- 2
- Profit
- 854K
- Rank RO
- #16.097
- OLTENIA CEREAL NORD COOPERATIVA AGRICOL�
- Revenue
- 17.7M
- Employees
- 2
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #16.153
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BOUHALIS GK S.R.L.(current) | 18M | 2 | 698K | #15.811 |
| MATELIS EVENTS S.R.L. | 15.7M | 2 | 2.3M | #17.869 |
| DRUMUL BEL?UGULUI COOPERATIVA AGRICOL� | 18.3M | 2 | 146K | #15.683 |
| SMF EAST TRADE S.R.L. | 17.9M | 2 | 341K | #15.955 |
| HOLDE BIO S.R.L. | 17.9M | 2 | 2.1M | #15.961 |
| TRANS KARERA INDUSTRY SRL | 18.3M | 2 | 51.6K | #15.632 |
| MERIDIAN PROJECT S.R.L. | 18.3M | 2 | 617K | #15.629 |
| SPRUCE VALLEY TRADE S.R.L. | 18.4M | 2 | 129K | #15.606 |
| SYNEVYR GROUP INVEST S.R.L. | 18.4M | 2 | 327K | #15.584 |
| BLUE MARUNY SRL | 17.7M | 2 | 854K | #16.097 |
| OLTENIA CEREAL NORD COOPERATIVA AGRICOL� | 17.7M | 2 | 5.3K | #16.153 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BOUHALIS GK S.R.L.(you) | MATELIS EVENTS S.R.L. | DRUMUL BEL?UGULUI COOPERATIVA AGRICOL� | SMF EAST TRADE S.R.L. | HOLDE BIO S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 18M | 15.7M | 18.3M | 17.9M | 17.9M |
| Profit | 698K | 2.3M | 146K | 341K | 2.1M |
| Margin | 3,9% | 14,6% | 0,8% | 1,9% | 11,8% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BOUHALIS GK S.R.L.”.