BOA & COFFEE VAN S.R.L.
Revenue
39.9K
2024
Profit
-13.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-32,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BOA & COFFEE VAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 39.9K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.537 la cifra de afaceri, #22.904 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BOA & COFFEE VAN S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 39.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -32.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #19.537 la cifra de afaceri, #22.904 la profit, #20.419 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -4.9× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAX TEXAS BBQ S.R.L. | 40.7K | 1 | Alimentație și servicii |
| SIGURO CONCEPT SRL | 38.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| DELUCA CUSTOM CONSULTING S.R.L. | 40.9K | 1 | Alimentație și servicii |
| BECA TOP CATERER S.R.L. | 41.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| VULTURUL SI LUPUL S.R.L. | 41.1K | 1 | Alimentație și servicii |
| SOUFLESLP S.R.L. | 38.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| FORMIDABLE PROJECT S.R.L. | 38.4K | 1 | Alimentație și servicii |
| BUFETTO HORECA SRL | 41.5K | 1 | Alimentație și servicii |
| ATTECCO CLUB S.R.L. | 41.6K | 1 | Alimentație și servicii |
| ABI FAST - FOOD S.R.L. | 38.1K | 1 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -32.9%
- Scor risc (0–100)
- 66
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 39.9K
- Profit net
- -13.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 39.9K | -13.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BOA & COFFEE VAN S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BOA & COFFEE VAN S.R.L.(current)
- Revenue
- 39.9K
- Employees
- 0
- Profit
- -13.1K
- Rank RO
- #587.319
- MAX TEXAS BBQ S.R.L.
- Revenue
- 40.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.2K
- Rank RO
- #585.627
- SIGURO CONCEPT SRL
- Revenue
- 38.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #589.168
- DELUCA CUSTOM CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 40.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.9K
- Rank RO
- #585.228
- BECA TOP CATERER S.R.L.
- Revenue
- 41.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -146K
- Rank RO
- #584.918
- VULTURUL SI LUPUL S.R.L.
- Revenue
- 41.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 427 lei
- Rank RO
- #584.786
- SOUFLESLP S.R.L.
- Revenue
- 38.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 18K
- Rank RO
- #589.993
- FORMIDABLE PROJECT S.R.L.
- Revenue
- 38.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #590.136
- BUFETTO HORECA SRL
- Revenue
- 41.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.9K
- Rank RO
- #584.138
- ATTECCO CLUB S.R.L.
- Revenue
- 41.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #583.878
- ABI FAST - FOOD S.R.L.
- Revenue
- 38.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -13K
- Rank RO
- #590.678
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BOA & COFFEE VAN S.R.L.(current) | 39.9K | 0 | -13.1K | #587.319 |
| MAX TEXAS BBQ S.R.L. | 40.7K | 1 | 10.2K | #585.627 |
| SIGURO CONCEPT SRL | 38.9K | 1 | -7.2K | #589.168 |
| DELUCA CUSTOM CONSULTING S.R.L. | 40.9K | 1 | -5.9K | #585.228 |
| BECA TOP CATERER S.R.L. | 41.1K | 1 | -146K | #584.918 |
| VULTURUL SI LUPUL S.R.L. | 41.1K | 1 | 427 lei | #584.786 |
| SOUFLESLP S.R.L. | 38.5K | 1 | 18K | #589.993 |
| FORMIDABLE PROJECT S.R.L. | 38.4K | 1 | -1.4K | #590.136 |
| BUFETTO HORECA SRL | 41.5K | 1 | -9.9K | #584.138 |
| ATTECCO CLUB S.R.L. | 41.6K | 1 | -108K | #583.878 |
| ABI FAST - FOOD S.R.L. | 38.1K | 1 | -13K | #590.678 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BOA & COFFEE VAN S.R.L.(you) | MAX TEXAS BBQ S.R.L. | SIGURO CONCEPT SRL | DELUCA CUSTOM CONSULTING S.R.L. | BECA TOP CATERER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 39.9K | 40.7K | 38.9K | 40.9K | 41.1K |
| Profit | -13.1K | 10.2K | -7.2K | -5.9K | -146K |
| Margin | -32,9% | 24,9% | -18,4% | -14,5% | -356,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BOA & COFFEE VAN S.R.L.”.