BLUEMADEL GREEN SRL
Revenue
2.5M
2024
Profit
1.2M
2024
Employees
3
2024
Margin
48,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BLUEMADEL GREEN SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 2.5M lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #4.045 la cifra de afaceri, #711 la profit, #4.576 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BLUEMADEL GREEN SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BOTOSANI, având o cifră de afaceri de 2.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 48.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #4.045 la cifra de afaceri, #711 la profit, #4.576 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.8× față de media industriei
Compania este 15.8× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DAFI AGRO SRL | 2.3M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BUDY-SERV SRL | 2.3M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRICOLA CEREAL-FRUCT SRL | 2.3M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BLU DI MONTE SRL | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANA HERMINA S.R.L. | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| STEODAN IMPEX COM SRL | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRICOLA B�LENI S.R.L. | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRIBUSU S.R.L. | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO DRANIAN SRL | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BOGFLOWERS PROD COM SRL | 2.5M | 3 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BOTOSANI
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 48.1%
- CA / angajat
- 829K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.5M
- Profit net
- 1.2M
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.5M | 1.2M | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BLUEMADEL GREEN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BLUEMADEL GREEN SRL(current)
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #78.978
- DAFI AGRO SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 3
- Profit
- 243K
- Rank RO
- #84.678
- BUDY-SERV SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 3
- Profit
- 434K
- Rank RO
- #85.297
- AGRICOLA CEREAL-FRUCT SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 3
- Profit
- -302K
- Rank RO
- #86.993
- BLU DI MONTE SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 171K
- Rank RO
- #79.115
- ANA HERMINA S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 273K
- Rank RO
- #78.835
- STEODAN IMPEX COM SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 46.3K
- Rank RO
- #78.819
- AGRICOLA B�LENI S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 131K
- Rank RO
- #78.777
- AGRIBUSU S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 47K
- Rank RO
- #78.747
- AGRO DRANIAN SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 66.9K
- Rank RO
- #78.519
- BOGFLOWERS PROD COM SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- -626K
- Rank RO
- #78.459
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BLUEMADEL GREEN SRL(current) | 2.5M | 3 | 1.2M | #78.978 |
| DAFI AGRO SRL | 2.3M | 3 | 243K | #84.678 |
| BUDY-SERV SRL | 2.3M | 3 | 434K | #85.297 |
| AGRICOLA CEREAL-FRUCT SRL | 2.3M | 3 | -302K | #86.993 |
| BLU DI MONTE SRL | 2.5M | 3 | 171K | #79.115 |
| ANA HERMINA S.R.L. | 2.5M | 3 | 273K | #78.835 |
| STEODAN IMPEX COM SRL | 2.5M | 3 | 46.3K | #78.819 |
| AGRICOLA B�LENI S.R.L. | 2.5M | 3 | 131K | #78.777 |
| AGRIBUSU S.R.L. | 2.5M | 3 | 47K | #78.747 |
| AGRO DRANIAN SRL | 2.5M | 3 | 66.9K | #78.519 |
| BOGFLOWERS PROD COM SRL | 2.5M | 3 | -626K | #78.459 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BLUEMADEL GREEN SRL(you) | DAFI AGRO SRL | BUDY-SERV SRL | AGRICOLA CEREAL-FRUCT SRL | BLU DI MONTE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.5M | 2.3M | 2.3M | 2.3M | 2.5M |
| Profit | 1.2M | 243K | 434K | -302K | 171K |
| Margin | 48,1% | 10,4% | 18,8% | -13,4% | 6,9% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BLUEMADEL GREEN SRL”.