BLINK SISTEM S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-94.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-247650,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BLINK SISTEM S.R.L. este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #49.449 la cifra de afaceri, #58.793 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BLINK SISTEM S.R.L. este o companie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -247650.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #49.449 la cifra de afaceri, #58.793 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Growth & risk signals
Risk
Margin below industry
-247650.0% vs -10274.8% avg
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este -59025.9× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RUBBER GSV INVEST S.R.L. | 38 lei | 1 | Comerț en-gros |
| LIALPO INTERMED SRL | 34 lei | 1 | Comerț en-gros |
| KINEMATIC TECHNOLOGY SRL | 38 lei | 1 | Comerț en-gros |
| LODIUS STEM S.R.L. | 38 lei | 1 | Comerț en-gros |
| REKA BEAUTY SHOP S.R.L. | 38 lei | 1 | Comerț en-gros |
| QUARRY SERVICE S.R.L. | 45 lei | 1 | Comerț en-gros |
| PISIPAGANI & CO SRL | 39 lei | 1 | Comerț en-gros |
| TRADO AVANGARD COMMERCE SRL | 39 lei | 1 | Comerț en-gros |
| ACCORD 93 SRL | 37 lei | 1 | Comerț en-gros |
| BHB HOME & GASTRO SRL | 37 lei | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -247650.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 80%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -94.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -94.1K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BLINK SISTEM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RUBBER GSV INVEST S.R.L.
- Revenue
- 38 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -5K
- Rank RO
- #717.384
- LIALPO INTERMED SRL
- Revenue
- 34 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -33.8K
- Rank RO
- #717.592
- KINEMATIC TECHNOLOGY SRL
- Revenue
- 38 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -72.9K
- Rank RO
- #717.384
- LODIUS STEM S.R.L.
- Revenue
- 38 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -35.8K
- Rank RO
- #717.384
- REKA BEAUTY SHOP S.R.L.
- Revenue
- 38 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -2.4K
- Rank RO
- #717.384
- QUARRY SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 45 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #717.077
- PISIPAGANI & CO SRL
- Revenue
- 39 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #717.346
- TRADO AVANGARD COMMERCE SRL
- Revenue
- 39 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -4.3K
- Rank RO
- #717.346
- ACCORD 93 SRL
- Revenue
- 37 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -26K
- Rank RO
- #717.427
- BHB HOME & GASTRO SRL
- Revenue
- 37 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -55.1K
- Rank RO
- #717.427
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RUBBER GSV INVEST S.R.L. | 38 lei | 1 | -5K | #717.384 |
| LIALPO INTERMED SRL | 34 lei | 1 | -33.8K | #717.592 |
| KINEMATIC TECHNOLOGY SRL | 38 lei | 1 | -72.9K | #717.384 |
| LODIUS STEM S.R.L. | 38 lei | 1 | -35.8K | #717.384 |
| REKA BEAUTY SHOP S.R.L. | 38 lei | 1 | -2.4K | #717.384 |
| QUARRY SERVICE S.R.L. | 45 lei | 1 | -5.4K | #717.077 |
| PISIPAGANI & CO SRL | 39 lei | 1 | -1.5K | #717.346 |
| TRADO AVANGARD COMMERCE SRL | 39 lei | 1 | -4.3K | #717.346 |
| ACCORD 93 SRL | 37 lei | 1 | -26K | #717.427 |
| BHB HOME & GASTRO SRL | 37 lei | 1 | -55.1K | #717.427 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BLINK SISTEM S.R.L.(you) | RUBBER GSV INVEST S.R.L. | LIALPO INTERMED SRL | KINEMATIC TECHNOLOGY SRL | LODIUS STEM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 38 lei | 34 lei | 38 lei | 38 lei |
| Profit | -94.1K | -5K | -33.8K | -72.9K | -35.8K |
| Margin | -247650,0% | -13113,2% | -99497,1% | -191726,3% | -94139,5% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BLINK SISTEM S.R.L.”.