BLESS PRO CONSTRUCT SRL
Revenue
322K
2024
Profit
21.8K
2024
Employees
4
2024
Margin
0,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BLESS PRO CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 322K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #6.485 la cifra de afaceri, #20.222 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BLESS PRO CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 322K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #6.485 la cifra de afaceri, #20.222 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL | 2.3M | 4 | Construcții |
| BD WAY DEVELOPMENT BUILDING S.R.L. | 2.2M | 4 | Construcții |
| ADMIRO 2018 CONSTRUCT S.R.L. | 2.2M | 4 | Construcții |
| SIPA BUILDING SRL | 2.5M | 4 | Construcții |
| IRILO MARKET S.R.L. | 2.3M | 4 | Construcții |
| CEZCAVATORI S.R.L. | 2.3M | 4 | Construcții |
| CRISTEL PONTEGGI SRL | 2.3M | 4 | Construcții |
| VERO TRANS-BUILDING S.R.L. | 2.3M | 4 | Construcții |
| FERIDOCTOR CONSTRUCT S.R.L. | 2.3M | 4 | Construcții |
| DIANA & FLAVIA S.R.L. | 2.3M | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.9%
- CA / angajat
- 584K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 322K
- Profit net
- 21.8K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 322K | 21.8K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BLESS PRO CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BLESS PRO CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 322K
- Employees
- 4
- Profit
- 21.8K
- Rank RO
- #84.394
- Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 423K
- Rank RO
- #86.016
- BD WAY DEVELOPMENT BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 175K
- Rank RO
- #87.838
- ADMIRO 2018 CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 37.5K
- Rank RO
- #88.982
- SIPA BUILDING SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #78.119
- IRILO MARKET S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #84.413
- CEZCAVATORI S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 307K
- Rank RO
- #84.378
- CRISTEL PONTEGGI SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 1.8M
- Rank RO
- #84.347
- VERO TRANS-BUILDING S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 890K
- Rank RO
- #84.242
- FERIDOCTOR CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 1.4M
- Rank RO
- #84.547
- DIANA & FLAVIA S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 718K
- Rank RO
- #83.951
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BLESS PRO CONSTRUCT SRL(current) | 322K | 4 | 21.8K | #84.394 |
| Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL | 2.3M | 4 | 423K | #86.016 |
| BD WAY DEVELOPMENT BUILDING S.R.L. | 2.2M | 4 | 175K | #87.838 |
| ADMIRO 2018 CONSTRUCT S.R.L. | 2.2M | 4 | 37.5K | #88.982 |
| SIPA BUILDING SRL | 2.5M | 4 | 1M | #78.119 |
| IRILO MARKET S.R.L. | 2.3M | 4 | 1.3M | #84.413 |
| CEZCAVATORI S.R.L. | 2.3M | 4 | 307K | #84.378 |
| CRISTEL PONTEGGI SRL | 2.3M | 4 | 1.8M | #84.347 |
| VERO TRANS-BUILDING S.R.L. | 2.3M | 4 | 890K | #84.242 |
| FERIDOCTOR CONSTRUCT S.R.L. | 2.3M | 4 | 1.4M | #84.547 |
| DIANA & FLAVIA S.R.L. | 2.3M | 4 | 718K | #83.951 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BLESS PRO CONSTRUCT SRL(you) | Y.W.O. OFFICE CONSTRUCT SRL | BD WAY DEVELOPMENT BUILDING S.R.L. | ADMIRO 2018 CONSTRUCT S.R.L. | SIPA BUILDING SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 322K | 2.3M | 2.2M | 2.2M | 2.5M |
| Profit | 21.8K | 423K | 175K | 37.5K | 1M |
| Margin | 0,9% | 18,5% | 7,8% | 1,7% | 41,4% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BLESS PRO CONSTRUCT SRL”.