BLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L.

CUI 47655937·Construcții·Bihor·Founded 2024

Revenue

232K

2024

Profit

133K

2024

Employees

1

2024

Margin

57,3%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

BLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 232K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #23.514 la cifra de afaceri, #11.619 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 57.3%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
BLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 232K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 57.3%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #23.514 la cifra de afaceri, #11.619 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#23.514 din 56.726 companii

Top 41.5%

Vezi clasamentul

După profit

#11.619 din 56.726 companii

Top 20.5%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#19.821 din 56.726 companii

Top 34.9%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
2.3M lei
Marjă medie
9.8%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri232K lei vs medie industrie 2.3M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit57.3% vs medie industrie 9.8%

Compania este 5.8× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
ALBERT SANDU CONSTRUCT S.R.L.231K1Construcții
ARZTECH SERVICES S.R.L.231K1Construcții
VID-SOF-ANS S.R.L.233K1Construcții
EDY AZULEJOS S.R.L.234K1Construcții
CONINSTAL SRL229K1Construcții
PROFIMOD CONSTRUCT CONCEPT SRL235K1Construcții
CATEMANCO S.R.L.227K1Construcții
MELFRIGO CRIS S.R.L.237K1Construcții
MIRACRISDAR CONS S.R.L.226K1Construcții
BOSSO ENERGY SRL225K1Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
57.3%
CA / angajat
232K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 40%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    232K
    Profit net
    133K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la BLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricBLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L.(you)ALBERT SANDU CONSTRUCT S.R.L.ARZTECH SERVICES S.R.L.VID-SOF-ANS S.R.L.EDY AZULEJOS S.R.L.
Revenue
232K
231K
231K
233K
234K
Profit
133K
31.2K
18.5K
126K
-79.8K
Margin
57,3%
13,5%
8,0%
54,0%
-34,1%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “BLAGA ADRY COSMIN CONSTRUCT S.R.L.”.