BJK BUCURESTI S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-86K
2024
Employees
0
2024
Margin
-309,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BJK BUCURESTI S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #4.005 la cifra de afaceri, #4.877 la profit, #3.851 la număr angajați din 5.424 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BJK BUCURESTI S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -309.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #4.005 la cifra de afaceri, #4.877 la profit, #3.851 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este -43.7× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RNA RO ENERGY S.R.L. | 28.3K | 1 | Construcții |
| TEHNET ASFALT S.R.L. | 28.5K | 1 | Construcții |
| CATAG NETWORK SOLUTIONS S.R.L. | 29.5K | 1 | Construcții |
| WOLF CONSTRUCT DIVISION S.R.L. | 30K | 1 | Construcții |
| TEHNIC SERV CONSTRUCT SRL | 25K | 1 | Construcții |
| VILA MAR CONSTRUCT SRL | 25K | 1 | Construcții |
| HOT STRIPES S.R.L. | 31.1K | 1 | Construcții |
| G.T. SANINSTAL 2004 S.R.L. | 24.8K | 1 | Construcții |
| DGL TECHCONSTRUCT EXPRES S.R.L. | 27.9K | 1 | Construcții |
| MFM HIDROCONSTRUCT S.R.L. | 27.6K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -309.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 68%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -86K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -86K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BJK BUCURESTI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RNA RO ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 28.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -523 lei
- Rank RO
- #611.947
- TEHNET ASFALT S.R.L.
- Revenue
- 28.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.2K
- Rank RO
- #611.419
- CATAG NETWORK SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 29.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #609.153
- WOLF CONSTRUCT DIVISION S.R.L.
- Revenue
- 30K
- Employees
- 1
- Profit
- 15.9K
- Rank RO
- #608.162
- TEHNIC SERV CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #619.412
- VILA MAR CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.8K
- Rank RO
- #619.412
- HOT STRIPES S.R.L.
- Revenue
- 31.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #605.538
- G.T. SANINSTAL 2004 S.R.L.
- Revenue
- 24.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #620.231
- DGL TECHCONSTRUCT EXPRES S.R.L.
- Revenue
- 27.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -64.7K
- Rank RO
- #612.750
- MFM HIDROCONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 27.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.8K
- Rank RO
- #613.380
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RNA RO ENERGY S.R.L. | 28.3K | 1 | -523 lei | #611.947 |
| TEHNET ASFALT S.R.L. | 28.5K | 1 | 1.2K | #611.419 |
| CATAG NETWORK SOLUTIONS S.R.L. | 29.5K | 1 | 22.9K | #609.153 |
| WOLF CONSTRUCT DIVISION S.R.L. | 30K | 1 | 15.9K | #608.162 |
| TEHNIC SERV CONSTRUCT SRL | 25K | 1 | 3.8K | #619.412 |
| VILA MAR CONSTRUCT SRL | 25K | 1 | 17.8K | #619.412 |
| HOT STRIPES S.R.L. | 31.1K | 1 | 22.9K | #605.538 |
| G.T. SANINSTAL 2004 S.R.L. | 24.8K | 1 | 9.3K | #620.231 |
| DGL TECHCONSTRUCT EXPRES S.R.L. | 27.9K | 1 | -64.7K | #612.750 |
| MFM HIDROCONSTRUCT S.R.L. | 27.6K | 1 | -9.8K | #613.380 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BJK BUCURESTI S.R.L.(you) | RNA RO ENERGY S.R.L. | TEHNET ASFALT S.R.L. | CATAG NETWORK SOLUTIONS S.R.L. | WOLF CONSTRUCT DIVISION S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 28.3K | 28.5K | 29.5K | 30K |
| Profit | -86K | -523 lei | 1.2K | 22.9K | 15.9K |
| Margin | -309,0% | -1,9% | 4,2% | 77,5% | 53,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BJK BUCURESTI S.R.L.”.