BITYES S.R.L.
Revenue
2.8M
2024
Profit
476K
2024
Employees
14
2024
Margin
15,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BITYES S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.8M lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #374 la cifra de afaceri, #268 la profit, #287 la număr angajați din 1.310 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BITYES S.R.L. este o companie mică din sectorul Fabricare, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 2.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 15.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #374 la cifra de afaceri, #268 la profit, #287 la număr angajați din 1.310 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 28) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 28.9M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 31
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 5.0× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 28) — 2024
Industry size
37.8B
RON revenue
Total companies
1.310
Total employees
41.046
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ANRL DESIGN S.R.L. | 3.1M | 15 | Fabricare |
| SILVIA SRL | 3.4M | 14 | Fabricare |
| CORPUS INTER COMPANY S.R.L. | 3.2M | 15 | Fabricare |
| TEMKO ACCESORII S.R.L. | 3.1M | 16 | Fabricare |
| ARDECOPLUS SRL | 3.1M | 12 | Fabricare |
| TEHNOFIL SYSTEM FILTRE SRL | 3.1M | 12 | Fabricare |
| FRIGOTEH SRL | 3M | 12 | Fabricare |
| L.A.I.C. PROD S.R.L. | 3M | 12 | Fabricare |
| AVANZA SOLUTII SRL | 3.1M | 17 | Fabricare |
| DIGITECH SRL | 3.9M | 14 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CLUJ
Industrie (CAEN 28)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 15.4%
- CA / angajat
- 220K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 7%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.8M
- Profit net
- 476K
- Angajați
- 14
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.8M | 476K | 14 |
Explore
Industry (CAEN 28)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BITYES S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BITYES S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.8M
- Employees
- 14
- Profit
- 476K
- Rank RO
- #67.224
- ANRL DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 15
- Profit
- -2.2M
- Rank RO
- #67.467
- SILVIA SRL
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 14
- Profit
- 747K
- Rank RO
- #61.873
- CORPUS INTER COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 3.2M
- Employees
- 15
- Profit
- 737K
- Rank RO
- #65.253
- TEMKO ACCESORII S.R.L.
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 16
- Profit
- 753K
- Rank RO
- #67.583
- ARDECOPLUS SRL
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 228K
- Rank RO
- #66.823
- TEHNOFIL SYSTEM FILTRE SRL
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 88.3K
- Rank RO
- #66.139
- FRIGOTEH SRL
- Revenue
- 3M
- Employees
- 12
- Profit
- 105K
- Rank RO
- #68.423
- L.A.I.C. PROD S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 12
- Profit
- 20.3K
- Rank RO
- #68.810
- AVANZA SOLUTII SRL
- Revenue
- 3.1M
- Employees
- 17
- Profit
- 346K
- Rank RO
- #66.290
- DIGITECH SRL
- Revenue
- 3.9M
- Employees
- 14
- Profit
- 103K
- Rank RO
- #56.763
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BITYES S.R.L.(current) | 2.8M | 14 | 476K | #67.224 |
| ANRL DESIGN S.R.L. | 3.1M | 15 | -2.2M | #67.467 |
| SILVIA SRL | 3.4M | 14 | 747K | #61.873 |
| CORPUS INTER COMPANY S.R.L. | 3.2M | 15 | 737K | #65.253 |
| TEMKO ACCESORII S.R.L. | 3.1M | 16 | 753K | #67.583 |
| ARDECOPLUS SRL | 3.1M | 12 | 228K | #66.823 |
| TEHNOFIL SYSTEM FILTRE SRL | 3.1M | 12 | 88.3K | #66.139 |
| FRIGOTEH SRL | 3M | 12 | 105K | #68.423 |
| L.A.I.C. PROD S.R.L. | 3M | 12 | 20.3K | #68.810 |
| AVANZA SOLUTII SRL | 3.1M | 17 | 346K | #66.290 |
| DIGITECH SRL | 3.9M | 14 | 103K | #56.763 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BITYES S.R.L.(you) | ANRL DESIGN S.R.L. | SILVIA SRL | CORPUS INTER COMPANY S.R.L. | TEMKO ACCESORII S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.8M | 3.1M | 3.4M | 3.2M | 3.1M |
| Profit | 476K | -2.2M | 747K | 737K | 753K |
| Margin | 15,4% | -70,9% | 21,7% | 23,0% | 24,6% |
| Employees | 14 | 15 | 14 | 15 | 16 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BITYES S.R.L.”.