BIODENTIX PRO S.R.L.
Revenue
5.4M
2024
Profit
11.5K
2024
Employees
7
2024
Margin
0,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BIODENTIX PRO S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 5.4M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.340 la cifra de afaceri, #28.939 la profit, #6.244 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BIODENTIX PRO S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 5.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #8.340 la cifra de afaceri, #28.939 la profit, #6.244 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GELU TRADING COMPANY SRL | 5.4M | 7 | Comerț en-gros |
| FRUTTI GRUP JUNIOR SRL | 5.4M | 7 | Comerț en-gros |
| HALMEU HOUSE SRL | 5.4M | 7 | Comerț en-gros |
| SMART FENSTER SRL | 5.5M | 7 | Comerț en-gros |
| NIKA UTILAJE SRL | 5.6M | 7 | Comerț en-gros |
| NAR IMPEX S.R.L. | 5.2M | 7 | Comerț en-gros |
| TERRA SPORT SRL | 5.6M | 7 | Comerț en-gros |
| D.A.T. - COMP. IMPEX S.R.L. | 5.7M | 7 | Comerț en-gros |
| LASATEX IND. SRL | 5.1M | 7 | Comerț en-gros |
| REMAT GROUP MANAGEMENT SRL | 5.1M | 7 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.2%
- CA / angajat
- 775K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5.4M
- Profit net
- 11.5K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5.4M | 11.5K | 7 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BIODENTIX PRO S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BIODENTIX PRO S.R.L.(current)
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 11.5K
- Rank RO
- #43.060
- GELU TRADING COMPANY SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 137K
- Rank RO
- #43.210
- FRUTTI GRUP JUNIOR SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 114K
- Rank RO
- #43.326
- HALMEU HOUSE SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 7
- Profit
- 565K
- Rank RO
- #43.331
- SMART FENSTER SRL
- Revenue
- 5.5M
- Employees
- 7
- Profit
- 373K
- Rank RO
- #42.648
- NIKA UTILAJE SRL
- Revenue
- 5.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 76.4K
- Rank RO
- #42.158
- NAR IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 889K
- Rank RO
- #44.446
- TERRA SPORT SRL
- Revenue
- 5.6M
- Employees
- 7
- Profit
- 444K
- Rank RO
- #41.817
- D.A.T. - COMP. IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 5.7M
- Employees
- 7
- Profit
- 44.9K
- Rank RO
- #41.170
- LASATEX IND. SRL
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 385K
- Rank RO
- #45.601
- REMAT GROUP MANAGEMENT SRL
- Revenue
- 5.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 486K
- Rank RO
- #45.790
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BIODENTIX PRO S.R.L.(current) | 5.4M | 7 | 11.5K | #43.060 |
| GELU TRADING COMPANY SRL | 5.4M | 7 | 137K | #43.210 |
| FRUTTI GRUP JUNIOR SRL | 5.4M | 7 | 114K | #43.326 |
| HALMEU HOUSE SRL | 5.4M | 7 | 565K | #43.331 |
| SMART FENSTER SRL | 5.5M | 7 | 373K | #42.648 |
| NIKA UTILAJE SRL | 5.6M | 7 | 76.4K | #42.158 |
| NAR IMPEX S.R.L. | 5.2M | 7 | 889K | #44.446 |
| TERRA SPORT SRL | 5.6M | 7 | 444K | #41.817 |
| D.A.T. - COMP. IMPEX S.R.L. | 5.7M | 7 | 44.9K | #41.170 |
| LASATEX IND. SRL | 5.1M | 7 | 385K | #45.601 |
| REMAT GROUP MANAGEMENT SRL | 5.1M | 7 | 486K | #45.790 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BIODENTIX PRO S.R.L.(you) | GELU TRADING COMPANY SRL | FRUTTI GRUP JUNIOR SRL | HALMEU HOUSE SRL | SMART FENSTER SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5.4M | 5.4M | 5.4M | 5.4M | 5.5M |
| Profit | 11.5K | 137K | 114K | 565K | 373K |
| Margin | 0,2% | 2,5% | 2,1% | 10,5% | 6,8% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BIODENTIX PRO S.R.L.”.