BINYAN SHER SRL
Revenue
624K
2024
Profit
-49K
2024
Employees
6
2024
Margin
-7,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BINYAN SHER SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 624K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #14.494 la cifra de afaceri, #48.150 la profit, #6.345 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BINYAN SHER SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 624K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -7.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #14.494 la cifra de afaceri, #48.150 la profit, #6.345 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este -0.7× față de media industriei
Compania este 1.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| IONUT-COND CONSTRUCT S.R.L. | 665K | 6 | Construcții |
| RENO CONSOL & CONSTRUCT SRL | 682K | 6 | Construcții |
| ITIA SPED SRL | 693K | 6 | Construcții |
| FLORENTIN CONSTRUCT IMPEX SRL | 628K | 6 | Construcții |
| SMART INOVATION CONSTRUCT S.R.L. | 713K | 6 | Construcții |
| GREENFIELDS CONSTRUCT SRL | 732K | 6 | Construcții |
| SANDEMI COMPANY S.R.L. | 733K | 6 | Construcții |
| MARIN MARAS CONSTRUCT SRL | 744K | 6 | Construcții |
| KAMAHOME S.R.L. | 598K | 6 | Construcții |
| B�CIUCU RESIDENCE S.R.L. | 592K | 6 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -7.3%
- CA / angajat
- 111K
- Scor risc (0–100)
- 54
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 624K
- Profit net
- -49K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 624K | -49K | 6 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BINYAN SHER SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BINYAN SHER SRL(current)
- Revenue
- 624K
- Employees
- 6
- Profit
- -49K
- Rank RO
- #194.733
- IONUT-COND CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 665K
- Employees
- 6
- Profit
- 251K
- Rank RO
- #195.193
- RENO CONSOL & CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 682K
- Employees
- 6
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #192.290
- ITIA SPED SRL
- Revenue
- 693K
- Employees
- 6
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #190.505
- FLORENTIN CONSTRUCT IMPEX SRL
- Revenue
- 628K
- Employees
- 6
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #201.609
- SMART INOVATION CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 713K
- Employees
- 6
- Profit
- -395K
- Rank RO
- #187.330
- GREENFIELDS CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 732K
- Employees
- 6
- Profit
- 195K
- Rank RO
- #184.499
- SANDEMI COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 733K
- Employees
- 6
- Profit
- 59.6K
- Rank RO
- #184.440
- MARIN MARAS CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 744K
- Employees
- 6
- Profit
- 39.9K
- Rank RO
- #182.846
- KAMAHOME S.R.L.
- Revenue
- 598K
- Employees
- 6
- Profit
- 254K
- Rank RO
- #207.309
- B�CIUCU RESIDENCE S.R.L.
- Revenue
- 592K
- Employees
- 6
- Profit
- 15.1K
- Rank RO
- #208.635
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BINYAN SHER SRL(current) | 624K | 6 | -49K | #194.733 |
| IONUT-COND CONSTRUCT S.R.L. | 665K | 6 | 251K | #195.193 |
| RENO CONSOL & CONSTRUCT SRL | 682K | 6 | 1.1K | #192.290 |
| ITIA SPED SRL | 693K | 6 | -20.7K | #190.505 |
| FLORENTIN CONSTRUCT IMPEX SRL | 628K | 6 | 217K | #201.609 |
| SMART INOVATION CONSTRUCT S.R.L. | 713K | 6 | -395K | #187.330 |
| GREENFIELDS CONSTRUCT SRL | 732K | 6 | 195K | #184.499 |
| SANDEMI COMPANY S.R.L. | 733K | 6 | 59.6K | #184.440 |
| MARIN MARAS CONSTRUCT SRL | 744K | 6 | 39.9K | #182.846 |
| KAMAHOME S.R.L. | 598K | 6 | 254K | #207.309 |
| B�CIUCU RESIDENCE S.R.L. | 592K | 6 | 15.1K | #208.635 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BINYAN SHER SRL(you) | IONUT-COND CONSTRUCT S.R.L. | RENO CONSOL & CONSTRUCT SRL | ITIA SPED SRL | FLORENTIN CONSTRUCT IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 624K | 665K | 682K | 693K | 628K |
| Profit | -49K | 251K | 1.1K | -20.7K | 217K |
| Margin | -7,3% | 37,8% | 0,2% | -3,0% | 34,5% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BINYAN SHER SRL”.