BILIMAF S.R.L.
Revenue
1.2M
2024
Profit
29.6K
2024
Employees
1
2024
Margin
2,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BILIMAF S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.866 la cifra de afaceri, #8.180 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BILIMAF S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #4.866 la cifra de afaceri, #8.180 la profit, #10.029 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| KRZZ S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| FILTERAUTO S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| VITALI CARSELL S.R.L. | 1.2M | 1 | Comerț en-gros |
| LARASEB AUTOMOTIVE S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| MIRCEALEX TAB-SERV S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
| KIBO PARTS S.R.L. | 1.2M | 1 | Comerț en-gros |
| EVERZEN COMMERCE S.R.L. | 1.4M | 1 | Comerț en-gros |
| D�N�IL� PERFORMANCE M&M S.R.L. | 1.2M | 1 | Comerț en-gros |
| MIKE MOTOR PARTS S.R.L. | 1.2M | 1 | Comerț en-gros |
| ACTIV MOTOR SPORT S.R.L. | 1.3M | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.3%
- CA / angajat
- 1.3M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 29.6K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 29.6K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BILIMAF S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BILIMAF S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 29.6K
- Rank RO
- #130.364
- KRZZ S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 26.2K
- Rank RO
- #131.035
- FILTERAUTO S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 108K
- Rank RO
- #128.662
- VITALI CARSELL S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- -113K
- Rank RO
- #132.103
- LARASEB AUTOMOTIVE S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 15.4K
- Rank RO
- #125.713
- MIRCEALEX TAB-SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- 15.1K
- Rank RO
- #125.435
- KIBO PARTS S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #137.190
- EVERZEN COMMERCE S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 1
- Profit
- 15.5K
- Rank RO
- #122.994
- D�N�IL� PERFORMANCE M&M S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 67.2K
- Rank RO
- #138.921
- MIKE MOTOR PARTS S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 1
- Profit
- 8.5K
- Rank RO
- #139.067
- ACTIV MOTOR SPORT S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 1
- Profit
- -40.2K
- Rank RO
- #130.439
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BILIMAF S.R.L.(current) | 1.2M | 1 | 29.6K | #130.364 |
| KRZZ S.R.L. | 1.3M | 1 | 26.2K | #131.035 |
| FILTERAUTO S.R.L. | 1.3M | 1 | 108K | #128.662 |
| VITALI CARSELL S.R.L. | 1.2M | 1 | -113K | #132.103 |
| LARASEB AUTOMOTIVE S.R.L. | 1.3M | 1 | 15.4K | #125.713 |
| MIRCEALEX TAB-SERV S.R.L. | 1.3M | 1 | 15.1K | #125.435 |
| KIBO PARTS S.R.L. | 1.2M | 1 | 8.8K | #137.190 |
| EVERZEN COMMERCE S.R.L. | 1.4M | 1 | 15.5K | #122.994 |
| D�N�IL� PERFORMANCE M&M S.R.L. | 1.2M | 1 | 67.2K | #138.921 |
| MIKE MOTOR PARTS S.R.L. | 1.2M | 1 | 8.5K | #139.067 |
| ACTIV MOTOR SPORT S.R.L. | 1.3M | 1 | -40.2K | #130.439 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BILIMAF S.R.L.(you) | KRZZ S.R.L. | FILTERAUTO S.R.L. | VITALI CARSELL S.R.L. | LARASEB AUTOMOTIVE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.3M | 1.3M | 1.2M | 1.3M |
| Profit | 29.6K | 26.2K | 108K | -113K | 15.4K |
| Margin | 2,3% | 2,1% | 8,3% | -9,1% | 1,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BILIMAF S.R.L.”.