BICAJEL FOREST S.R.L.
Revenue
2.4M
2024
Profit
40.7K
2024
Employees
9
2024
Margin
1,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BICAJEL FOREST S.R.L. este o companie mică din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2.4M lei (date 2024). În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #823 la cifra de afaceri, #1.408 la profit, #684 la număr angajați din 6.535 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BICAJEL FOREST S.R.L. este o companie mică din sectorul Lemn și produse din lemn, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2.4M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Lemn și produse din lemn (România), compania este #823 la cifra de afaceri, #1.408 la profit, #684 la număr angajați din 6.535 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.8M lei
- Marjă medie
- 0.7%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Industry intelligence
Lemn și produse din lemn (CAEN 16) — 2024
Industry size
18.2B
RON revenue
Total companies
6.535
Total employees
34.322
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DANI SILPROD SRL | 2.4M | 10 | Lemn și produse din lemn |
| MEGA STAR 2006 SRL | 2.4M | 8 | Lemn și produse din lemn |
| SEEBECK PRODCOM S.R.L. | 2.4M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| DIPPANELS CONCEPT S.R.L. | 2.3M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| LEMNCER-FOREST S.R.L. | 2.5M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| RAVALYS-GALAN SRL | 2.5M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| PIF FOREST SRL | 2.6M | 10 | Lemn și produse din lemn |
| ANCA FOREST S.R.L. | 2.3M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| DOI BRAZI VERZI SRL | 2.3M | 9 | Lemn și produse din lemn |
| MEYSTAR SRL | 2.3M | 9 | Lemn și produse din lemn |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 16)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.7%
- CA / angajat
- 269K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.4M
- Profit net
- 40.7K
- Angajați
- 9
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.4M | 40.7K | 9 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BICAJEL FOREST S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BICAJEL FOREST S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 40.7K
- Rank RO
- #81.659
- DANI SILPROD SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 10
- Profit
- 337K
- Rank RO
- #82.822
- MEGA STAR 2006 SRL
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 8
- Profit
- 15.6K
- Rank RO
- #81.085
- SEEBECK PRODCOM S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 240K
- Rank RO
- #80.785
- DIPPANELS CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 445K
- Rank RO
- #84.165
- LEMNCER-FOREST S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 9
- Profit
- -74.6K
- Rank RO
- #78.398
- RAVALYS-GALAN SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 9
- Profit
- 149K
- Rank RO
- #78.177
- PIF FOREST SRL
- Revenue
- 2.6M
- Employees
- 10
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #76.312
- ANCA FOREST S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 572K
- Rank RO
- #85.335
- DOI BRAZI VERZI SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 19.9K
- Rank RO
- #85.982
- MEYSTAR SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 29.3K
- Rank RO
- #86.149
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BICAJEL FOREST S.R.L.(current) | 2.4M | 9 | 40.7K | #81.659 |
| DANI SILPROD SRL | 2.4M | 10 | 337K | #82.822 |
| MEGA STAR 2006 SRL | 2.4M | 8 | 15.6K | #81.085 |
| SEEBECK PRODCOM S.R.L. | 2.4M | 9 | 240K | #80.785 |
| DIPPANELS CONCEPT S.R.L. | 2.3M | 9 | 445K | #84.165 |
| LEMNCER-FOREST S.R.L. | 2.5M | 9 | -74.6K | #78.398 |
| RAVALYS-GALAN SRL | 2.5M | 9 | 149K | #78.177 |
| PIF FOREST SRL | 2.6M | 10 | 124K | #76.312 |
| ANCA FOREST S.R.L. | 2.3M | 9 | 572K | #85.335 |
| DOI BRAZI VERZI SRL | 2.3M | 9 | 19.9K | #85.982 |
| MEYSTAR SRL | 2.3M | 9 | 29.3K | #86.149 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BICAJEL FOREST S.R.L.(you) | DANI SILPROD SRL | MEGA STAR 2006 SRL | SEEBECK PRODCOM S.R.L. | DIPPANELS CONCEPT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.4M | 2.4M | 2.4M | 2.4M | 2.3M |
| Profit | 40.7K | 337K | 15.6K | 240K | 445K |
| Margin | 1,7% | 14,1% | 0,6% | 9,8% | 19,0% |
| Employees | 9 | 10 | 8 | 9 | 9 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BICAJEL FOREST S.R.L.”.