BEVEL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.

CUI 38947088·IT·Satu Mare·Founded 2024

Revenue

926K

2024

Profit

564K

2024

Employees

4

2024

Margin

60,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

BEVEL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul IT, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 926K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #4.475 la cifra de afaceri, #3.572 la profit, #2.013 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 60.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
BEVEL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. este o companie mică din sectorul IT, cu sediul în SATU MARE, având o cifră de afaceri de 926K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 60.8%.
Poziție în industrie
În industria de IT (România), compania este #4.475 la cifra de afaceri, #3.572 la profit, #2.013 la număr angajați din 36.296 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria IT (CAEN 62) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.475 din 36.296 companii

Top 12.3%

Vezi clasamentul

După profit

#3.572 din 36.296 companii

Top 9.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.013 din 36.296 companii

Top 5.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.8M lei
Marjă medie
14.7%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri926K lei vs medie industrie 1.8M lei

Compania este 0.5× față de media industriei

Marjă profit60.8% vs medie industrie 14.7%

Compania este 4.1× față de media industriei

Angajați4 vs medie industrie 4

Compania este 1.0× față de media industriei

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
60.8%
CA / angajat
232K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 18%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    926K
    Profit net
    564K
    Angajați
    4

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la BEVEL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricBEVEL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.(you)EBAS (EXPERT BUSINESS ANALYTICS SOFTWARE) S.R.L.INFONET AG SRLPRUNTECH DIGITAL SERVICES S.R.L.HI-SOFT COMPUTER SRL
Revenue
926K
925K
934K
937K
937K
Profit
564K
377K
-47.2K
48.7K
48.4K
Margin
60,8%
40,8%
-5,1%
5,2%
5,2%
Employees
4
4
4
4
4
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “BEVEL SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.”.