BETTER H&A SRL
Revenue
597K
2024
Profit
18K
2024
Employees
2
2024
Margin
2,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BETTER H&A SRL este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 597K lei (date 2024). În industria de Imobiliare (România), compania este #5.640 la cifra de afaceri, #13.440 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BETTER H&A SRL este o companie mică din sectorul Imobiliare, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 597K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Imobiliare (România), compania este #5.640 la cifra de afaceri, #13.440 la profit, #2.515 la număr angajați din 32.685 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Imobiliare (CAEN 68) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 14.5%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 1.5× față de media industriei
Industry intelligence
Imobiliare (CAEN 68) — 2024
Industry size
36.4B
RON revenue
Total companies
32.685
Total employees
43.080
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RTD LUXURY ACCOMMODATION S.R.L. | 632K | 2 | Imobiliare |
| AUGUSTUS SRL | 630K | 2 | Imobiliare |
| DANLIV COMSERV SRL | 616K | 2 | Imobiliare |
| IDEATIC SPACE S.R.L. | 611K | 2 | Imobiliare |
| FULG ROYAL S.R.L. | 688K | 2 | Imobiliare |
| EXPERT NETWORK ASSETS S.R.L. | 591K | 2 | Imobiliare |
| PRODHART SA | 717K | 2 | Imobiliare |
| PARMA-TAX S.R.L. | 575K | 2 | Imobiliare |
| ADRIAL TRADING SRL | 731K | 2 | Imobiliare |
| GULLIVER INVESTMENTS S.R.L. | 643K | 2 | Imobiliare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 68)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.8%
- CA / angajat
- 322K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 597K
- Profit net
- 18K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 597K | 18K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BETTER H&A SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BETTER H&A SRL(current)
- Revenue
- 597K
- Employees
- 2
- Profit
- 18K
- Rank RO
- #198.815
- RTD LUXURY ACCOMMODATION S.R.L.
- Revenue
- 632K
- Employees
- 2
- Profit
- 60.6K
- Rank RO
- #200.875
- AUGUSTUS SRL
- Revenue
- 630K
- Employees
- 2
- Profit
- 206K
- Rank RO
- #201.188
- DANLIV COMSERV SRL
- Revenue
- 616K
- Employees
- 2
- Profit
- 380K
- Rank RO
- #203.913
- IDEATIC SPACE S.R.L.
- Revenue
- 611K
- Employees
- 2
- Profit
- 26K
- Rank RO
- #204.967
- FULG ROYAL S.R.L.
- Revenue
- 688K
- Employees
- 2
- Profit
- 364K
- Rank RO
- #191.286
- EXPERT NETWORK ASSETS S.R.L.
- Revenue
- 591K
- Employees
- 2
- Profit
- -256K
- Rank RO
- #208.709
- PRODHART SA
- Revenue
- 717K
- Employees
- 2
- Profit
- -138K
- Rank RO
- #186.836
- PARMA-TAX S.R.L.
- Revenue
- 575K
- Employees
- 2
- Profit
- -32.4K
- Rank RO
- #212.089
- ADRIAL TRADING SRL
- Revenue
- 731K
- Employees
- 2
- Profit
- 211K
- Rank RO
- #184.719
- GULLIVER INVESTMENTS S.R.L.
- Revenue
- 643K
- Employees
- 2
- Profit
- 127K
- Rank RO
- #198.875
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BETTER H&A SRL(current) | 597K | 2 | 18K | #198.815 |
| RTD LUXURY ACCOMMODATION S.R.L. | 632K | 2 | 60.6K | #200.875 |
| AUGUSTUS SRL | 630K | 2 | 206K | #201.188 |
| DANLIV COMSERV SRL | 616K | 2 | 380K | #203.913 |
| IDEATIC SPACE S.R.L. | 611K | 2 | 26K | #204.967 |
| FULG ROYAL S.R.L. | 688K | 2 | 364K | #191.286 |
| EXPERT NETWORK ASSETS S.R.L. | 591K | 2 | -256K | #208.709 |
| PRODHART SA | 717K | 2 | -138K | #186.836 |
| PARMA-TAX S.R.L. | 575K | 2 | -32.4K | #212.089 |
| ADRIAL TRADING SRL | 731K | 2 | 211K | #184.719 |
| GULLIVER INVESTMENTS S.R.L. | 643K | 2 | 127K | #198.875 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BETTER H&A SRL(you) | RTD LUXURY ACCOMMODATION S.R.L. | AUGUSTUS SRL | DANLIV COMSERV SRL | IDEATIC SPACE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 597K | 632K | 630K | 616K | 611K |
| Profit | 18K | 60.6K | 206K | 380K | 26K |
| Margin | 2,8% | 9,6% | 32,6% | 61,7% | 4,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BETTER H&A SRL”.