BEST EDU S.R.L.
Revenue
1M
2024
Profit
58.3K
2024
Employees
7
2024
Margin
5,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BEST EDU S.R.L. este o companie mică din sectorul Învățământ, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Învățământ (România), compania este #618 la cifra de afaceri, #3.029 la profit, #395 la număr angajați din 14.743 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BEST EDU S.R.L. este o companie mică din sectorul Învățământ, cu sediul în SUCEAVA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 5.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Învățământ (România), compania este #618 la cifra de afaceri, #3.029 la profit, #395 la număr angajați din 14.743 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Învățământ (CAEN 85) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 272K lei
- Marjă medie
- 16.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 3.9× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 5.2× față de media industriei
Industry intelligence
Învățământ (CAEN 85) — 2024
Industry size
4B
RON revenue
Total companies
14.743
Total employees
19.787
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. | 1M | 7 | Învățământ |
| PLE�A ZONE S.R.L. | 1.1M | 7 | Învățământ |
| ELT FOLLOWME CONSULT SRL | 1.1M | 7 | Învățământ |
| DAN AUTOCOND SRL | 1.1M | 7 | Învățământ |
| MILLENIUM TRANS SRL | 977K | 7 | Învățământ |
| DIA AUTO S.R.L. | 958K | 7 | Învățământ |
| ALLEGRIA MONTESSORI S.R.L. | 1.2M | 7 | Învățământ |
| FOLLOWME CENTER SRL | 920K | 7 | Învățământ |
| AUTO MOTO START SRL | 1M | 8 | Învățământ |
| ANE EDU CARE S.R.L. | 1.1M | 8 | Învățământ |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 85)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 5.5%
- CA / angajat
- 150K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- 58.3K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | 58.3K | 7 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BEST EDU S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BEST EDU S.R.L.(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 7
- Profit
- 58.3K
- Rank RO
- #148.090
- BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 7
- Profit
- 214K
- Rank RO
- #151.760
- PLE�A ZONE S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 87.7K
- Rank RO
- #148.095
- ELT FOLLOWME CONSULT SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 177K
- Rank RO
- #147.871
- DAN AUTOCOND SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 7
- Profit
- 7.9K
- Rank RO
- #142.490
- MILLENIUM TRANS SRL
- Revenue
- 977K
- Employees
- 7
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #155.363
- DIA AUTO S.R.L.
- Revenue
- 958K
- Employees
- 7
- Profit
- -12.7K
- Rank RO
- #157.224
- ALLEGRIA MONTESSORI S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 7
- Profit
- 269K
- Rank RO
- #138.357
- FOLLOWME CENTER SRL
- Revenue
- 920K
- Employees
- 7
- Profit
- 69.4K
- Rank RO
- #161.168
- AUTO MOTO START SRL
- Revenue
- 1M
- Employees
- 8
- Profit
- 236 lei
- Rank RO
- #149.878
- ANE EDU CARE S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 8
- Profit
- 235K
- Rank RO
- #146.178
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BEST EDU S.R.L.(current) | 1M | 7 | 58.3K | #148.090 |
| BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. | 1M | 7 | 214K | #151.760 |
| PLE�A ZONE S.R.L. | 1.1M | 7 | 87.7K | #148.095 |
| ELT FOLLOWME CONSULT SRL | 1.1M | 7 | 177K | #147.871 |
| DAN AUTOCOND SRL | 1.1M | 7 | 7.9K | #142.490 |
| MILLENIUM TRANS SRL | 977K | 7 | 9.4K | #155.363 |
| DIA AUTO S.R.L. | 958K | 7 | -12.7K | #157.224 |
| ALLEGRIA MONTESSORI S.R.L. | 1.2M | 7 | 269K | #138.357 |
| FOLLOWME CENTER SRL | 920K | 7 | 69.4K | #161.168 |
| AUTO MOTO START SRL | 1M | 8 | 236 lei | #149.878 |
| ANE EDU CARE S.R.L. | 1.1M | 8 | 235K | #146.178 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BEST EDU S.R.L.(you) | BEST AUTO LEO ATESTATE S.R.L. | PLE�A ZONE S.R.L. | ELT FOLLOWME CONSULT SRL | DAN AUTOCOND SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 58.3K | 214K | 87.7K | 177K | 7.9K |
| Margin | 5,5% | 21,1% | 8,3% | 16,7% | 0,7% |
| Employees | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BEST EDU S.R.L.”.