BERVET SRL
Revenue
200K
2024
Profit
62K
2024
Employees
2
2024
Margin
28,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BERVET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 200K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.190 la cifra de afaceri, #1.170 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 28.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BERVET SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SALAJ, având o cifră de afaceri de 200K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 28.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #2.190 la cifra de afaceri, #1.170 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LIKAR-VET SRL | 227K | 2 | Activități profesionale |
| LONGLIFE VET 2012 SRL | 209K | 2 | Activități profesionale |
| LOZNA VET AGRICOL SRL | 236K | 2 | Activități profesionale |
| ADYVET S.R.L. | 236K | 2 | Activități profesionale |
| MATIVET S.R.L. | 199K | 2 | Activități profesionale |
| PRO MEDICA INTERNATIONAL S.R.L. | 220K | 2 | Activități profesionale |
| GAUDEO VET S.R.L. | 219K | 2 | Activități profesionale |
| CABINET VETERINAR DR.LODOAB� SRL | 220K | 2 | Activități profesionale |
| ALXANTVET 22 SRL | 219K | 2 | Activități profesionale |
| PANTIVET SRL | 221K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SALAJ
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 28.2%
- CA / angajat
- 110K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 200K
- Profit net
- 62K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 200K | 62K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BERVET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BERVET SRL(current)
- Revenue
- 200K
- Employees
- 2
- Profit
- 62K
- Rank RO
- #370.793
- LIKAR-VET SRL
- Revenue
- 227K
- Employees
- 2
- Profit
- 28.5K
- Rank RO
- #364.952
- LONGLIFE VET 2012 SRL
- Revenue
- 209K
- Employees
- 2
- Profit
- 29.7K
- Rank RO
- #379.194
- LOZNA VET AGRICOL SRL
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- 70.7K
- Rank RO
- #357.751
- ADYVET S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- -71.4K
- Rank RO
- #357.555
- MATIVET S.R.L.
- Revenue
- 199K
- Employees
- 2
- Profit
- 49K
- Rank RO
- #388.292
- PRO MEDICA INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 220K
- Employees
- 2
- Profit
- -56.1K
- Rank RO
- #370.646
- GAUDEO VET S.R.L.
- Revenue
- 219K
- Employees
- 2
- Profit
- 14K
- Rank RO
- #371.057
- CABINET VETERINAR DR.LODOAB� SRL
- Revenue
- 220K
- Employees
- 2
- Profit
- 79.7K
- Rank RO
- #370.339
- ALXANTVET 22 SRL
- Revenue
- 219K
- Employees
- 2
- Profit
- 97.8K
- Rank RO
- #371.351
- PANTIVET SRL
- Revenue
- 221K
- Employees
- 2
- Profit
- 61K
- Rank RO
- #370.084
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BERVET SRL(current) | 200K | 2 | 62K | #370.793 |
| LIKAR-VET SRL | 227K | 2 | 28.5K | #364.952 |
| LONGLIFE VET 2012 SRL | 209K | 2 | 29.7K | #379.194 |
| LOZNA VET AGRICOL SRL | 236K | 2 | 70.7K | #357.751 |
| ADYVET S.R.L. | 236K | 2 | -71.4K | #357.555 |
| MATIVET S.R.L. | 199K | 2 | 49K | #388.292 |
| PRO MEDICA INTERNATIONAL S.R.L. | 220K | 2 | -56.1K | #370.646 |
| GAUDEO VET S.R.L. | 219K | 2 | 14K | #371.057 |
| CABINET VETERINAR DR.LODOAB� SRL | 220K | 2 | 79.7K | #370.339 |
| ALXANTVET 22 SRL | 219K | 2 | 97.8K | #371.351 |
| PANTIVET SRL | 221K | 2 | 61K | #370.084 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BERVET SRL(you) | LIKAR-VET SRL | LONGLIFE VET 2012 SRL | LOZNA VET AGRICOL SRL | ADYVET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 200K | 227K | 209K | 236K | 236K |
| Profit | 62K | 28.5K | 29.7K | 70.7K | -71.4K |
| Margin | 28,2% | 12,6% | 14,2% | 30,0% | -30,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BERVET SRL”.