BERCENI CONSTRUCTII SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
-25.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
-289,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BERCENI CONSTRUCTII SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #39.385 la cifra de afaceri, #45.130 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BERCENI CONSTRUCTII SRL este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -289.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #39.385 la cifra de afaceri, #45.130 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -29.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CIOPLEA INVEST S.R.L. | 8.7K | 1 | Construcții |
| DUAL PHOENIX ERA S.R.L. | 8.8K | 1 | Construcții |
| LIGHT VITAL CONSTRUCT S.R.L. | 8.8K | 1 | Construcții |
| MEGA PARC CONSTRUCT S.R.L. | 8.8K | 1 | Construcții |
| FLORIA GOLD S.R.L. | 8.6K | 1 | Construcții |
| ISG PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L. | 8.6K | 1 | Construcții |
| UNITED DEVELOPMENT SRL | 8.5K | 1 | Construcții |
| ASL IMPEX PRESS SRL | 8.5K | 1 | Construcții |
| FIRST RESIDENCE SRL | 8.5K | 1 | Construcții |
| AQUA BLUE DEVELOPER S.R.L. | 8.9K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -289.7%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -25.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -25.2K | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BERCENI CONSTRUCTII SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- CIOPLEA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 8.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.6K
- Rank RO
- #667.275
- DUAL PHOENIX ERA S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -30.6K
- Rank RO
- #667.115
- LIGHT VITAL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.8K
- Rank RO
- #667.111
- MEGA PARC CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 8.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -290K
- Rank RO
- #667.101
- FLORIA GOLD S.R.L.
- Revenue
- 8.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 3K
- Rank RO
- #667.602
- ISG PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 8.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #667.713
- UNITED DEVELOPMENT SRL
- Revenue
- 8.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.8K
- Rank RO
- #667.852
- ASL IMPEX PRESS SRL
- Revenue
- 8.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -62.3K
- Rank RO
- #667.864
- FIRST RESIDENCE SRL
- Revenue
- 8.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.4K
- Rank RO
- #667.868
- AQUA BLUE DEVELOPER S.R.L.
- Revenue
- 8.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -47.9K
- Rank RO
- #666.758
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| CIOPLEA INVEST S.R.L. | 8.7K | 1 | -23.6K | #667.275 |
| DUAL PHOENIX ERA S.R.L. | 8.8K | 1 | -30.6K | #667.115 |
| LIGHT VITAL CONSTRUCT S.R.L. | 8.8K | 1 | 5.8K | #667.111 |
| MEGA PARC CONSTRUCT S.R.L. | 8.8K | 1 | -290K | #667.101 |
| FLORIA GOLD S.R.L. | 8.6K | 1 | 3K | #667.602 |
| ISG PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L. | 8.6K | 1 | -1.4K | #667.713 |
| UNITED DEVELOPMENT SRL | 8.5K | 1 | -40.8K | #667.852 |
| ASL IMPEX PRESS SRL | 8.5K | 1 | -62.3K | #667.864 |
| FIRST RESIDENCE SRL | 8.5K | 1 | -18.4K | #667.868 |
| AQUA BLUE DEVELOPER S.R.L. | 8.9K | 1 | -47.9K | #666.758 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BERCENI CONSTRUCTII SRL(you) | CIOPLEA INVEST S.R.L. | DUAL PHOENIX ERA S.R.L. | LIGHT VITAL CONSTRUCT S.R.L. | MEGA PARC CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 8.7K | 8.8K | 8.8K | 8.8K |
| Profit | -25.2K | -23.6K | -30.6K | 5.8K | -290K |
| Margin | -289,7% | -271,7% | -349,2% | 66,1% | -3312,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BERCENI CONSTRUCTII SRL”.