Competitori și alternative la BENTA AGRO SRL
Companii similare cu BENTA AGRO SRL în România: aceeași industrie (CAEN 01), același județ (MURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| BENTA AGRO SRL | 641K | -54.5K | 2 | #157.732 | #7.178 |
| 4 SEASONS GARDEN SRL | 934K | -204K | 2 | #159.669 | #7.248 |
| SUPER SERV AGROMEC SRL | 910K | 46.6K | 2 | #162.221 | #7.333 |
| MAF AGROPREST S.R.L. | 908K | 27.2K | 2 | #162.353 | #7.337 |
| SOOS AGRO SRL | 907K | 115K | 2 | #162.550 | #7.348 |
| EDRONIK PUI SRL | 892K | 85.6K | 2 | #164.100 | #7.401 |
| POARTA C�T�LINA S.R.L. | 873K | 40.6K | 2 | #166.326 | #7.475 |
| AGROLIVE PLANT SRL | 952K | 112K | 2 | #157.780 | #7.180 |
| LAVANDA BALLA S.R.L. | 952K | 373K | 2 | #157.830 | #7.183 |
| EUROPE TECH TEAM S.R.L. | 954K | 406K | 2 | #157.637 | #7.176 |
| FERMA ALPAH LACT S.R.L. | 954K | 151K | 2 | #157.628 | #7.175 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 01, județ MURES, cu venituri și angajați similari cu BENTA AGRO SRL.
- 4 SEASONS GARDEN SRL · MURES · 934K · Rank #159.669
- SUPER SERV AGROMEC SRL · MURES · 910K · Rank #162.221
- MAF AGROPREST S.R.L. · MURES · 908K · Rank #162.353
- SOOS AGRO SRL · MURES · 907K · Rank #162.550
- EDRONIK PUI SRL · MURES · 892K · Rank #164.100
- POARTA C�T�LINA S.R.L. · MURES · 873K · Rank #166.326
- AGROLIVE PLANT SRL · DOLJ · 952K · Rank #157.780
- LAVANDA BALLA S.R.L. · IASI · 952K · Rank #157.830
- EUROPE TECH TEAM S.R.L. · MEHEDINTI · 954K · Rank #157.637
- FERMA ALPAH LACT S.R.L. · BACAU · 954K · Rank #157.628