BED TAILOR CONFECTION S.R.L.
Revenue
25.1K
2024
Profit
6.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
26,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BED TAILOR CONFECTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 25.1K lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.526 la cifra de afaceri, #1.887 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 26.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BED TAILOR CONFECTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 25.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 26.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #3.526 la cifra de afaceri, #1.887 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 8.5× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TRICOTAJE TUDORI�A SRL | 25.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MOOD SWINGS S.R.L. | 25.4K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CROITORIA LAC S.R.L. | 23.7K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ANELIA LUX STYLE SRL | 23.6K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| MILAN ROMANDIA S.R.L. | 25.1K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CROLUX GEORGE SRL | 25K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| VINTAGE CROCHET S.R.L. | 25K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| KISS CONF SRL | 25.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| INTER MANCIP S.R.L. | 25.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| ETI BOX FAMILY S.R.L. | 25.2K | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 26.7%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 25.1K
- Profit net
- 6.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 25.1K | 6.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BED TAILOR CONFECTION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BED TAILOR CONFECTION S.R.L.(current)
- Revenue
- 25.1K
- Employees
- 0
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #619.242
- TRICOTAJE TUDORI�A SRL
- Revenue
- 25.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #619.204
- MOOD SWINGS S.R.L.
- Revenue
- 25.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -207K
- Rank RO
- #618.364
- CROITORIA LAC S.R.L.
- Revenue
- 23.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #622.894
- ANELIA LUX STYLE SRL
- Revenue
- 23.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.6K
- Rank RO
- #623.318
- MILAN ROMANDIA S.R.L.
- Revenue
- 25.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -121K
- Rank RO
- #619.271
- CROLUX GEORGE SRL
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.5K
- Rank RO
- #619.613
- VINTAGE CROCHET S.R.L.
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #619.626
- KISS CONF SRL
- Revenue
- 25.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.3K
- Rank RO
- #619.040
- INTER MANCIP S.R.L.
- Revenue
- 25.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.2K
- Rank RO
- #618.978
- ETI BOX FAMILY S.R.L.
- Revenue
- 25.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #618.940
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BED TAILOR CONFECTION S.R.L.(current) | 25.1K | 0 | 6.7K | #619.242 |
| TRICOTAJE TUDORI�A SRL | 25.1K | 1 | 4.5K | #619.204 |
| MOOD SWINGS S.R.L. | 25.4K | 1 | -207K | #618.364 |
| CROITORIA LAC S.R.L. | 23.7K | 1 | 1.6K | #622.894 |
| ANELIA LUX STYLE SRL | 23.6K | 1 | -14.6K | #623.318 |
| MILAN ROMANDIA S.R.L. | 25.1K | 1 | -121K | #619.271 |
| CROLUX GEORGE SRL | 25K | 1 | -40.5K | #619.613 |
| VINTAGE CROCHET S.R.L. | 25K | 1 | -27.3K | #619.626 |
| KISS CONF SRL | 25.2K | 1 | 9.3K | #619.040 |
| INTER MANCIP S.R.L. | 25.2K | 1 | 19.2K | #618.978 |
| ETI BOX FAMILY S.R.L. | 25.2K | 1 | 4K | #618.940 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BED TAILOR CONFECTION S.R.L.(you) | TRICOTAJE TUDORI�A SRL | MOOD SWINGS S.R.L. | CROITORIA LAC S.R.L. | ANELIA LUX STYLE SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 25.1K | 25.1K | 25.4K | 23.7K | 23.6K |
| Profit | 6.7K | 4.5K | -207K | 1.6K | -14.6K |
| Margin | 26,7% | 18,0% | -814,2% | 6,7% | -62,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BED TAILOR CONFECTION S.R.L.”.