BEBE�ELEA GYM S.R.L.
Revenue
34.9K
2024
Profit
2.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
6,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BEBE�ELEA GYM S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 34.9K lei (date 2024). În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #5.830 la cifra de afaceri, #4.113 la profit, #5.947 la număr angajați din 10.644 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BEBE�ELEA GYM S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 34.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #5.830 la cifra de afaceri, #4.113 la profit, #5.947 la număr angajați din 10.644 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități sportive și recreative (CAEN 93) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 404K lei
- Marjă medie
- 5.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Activități sportive și recreative (CAEN 93) — 2024
Industry size
4.3B
RON revenue
Total companies
10.644
Total employees
13.945
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| SMART CAMPS HA�AG S.R.L. | 34.8K | 1 | Activități sportive și recreative |
| ZULU KIDS S.R.L. | 35.1K | 1 | Activități sportive și recreative |
| MYSTERY FASHION SRL | 35.3K | 1 | Activități sportive și recreative |
| IMALO PROGRAM S.R.L. | 36.1K | 1 | Activități sportive și recreative |
| BALTA LU� NONY S.R.L. | 38.1K | 1 | Activități sportive și recreative |
| TOUCH OF JOY IANIS S.R.L. | 31.8K | 1 | Activități sportive și recreative |
| MPM SELF WASH S.R.L. | 31.4K | 1 | Activități sportive și recreative |
| OTPIRC S.R.L. | 39.9K | 1 | Activități sportive și recreative |
| FUN PARK DIVERTISMENT SRL | 34.8K | 1 | Activități sportive și recreative |
| GREEN SLOTZ CAZINO S.R.L. | 34.8K | 1 | Activități sportive și recreative |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 93)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.7%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 66%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 34.9K
- Profit net
- 2.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 34.9K | 2.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BEBE�ELEA GYM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BEBE�ELEA GYM S.R.L.(current)
- Revenue
- 34.9K
- Employees
- 0
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #597.613
- SMART CAMPS HA�AG S.R.L.
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.9K
- Rank RO
- #597.814
- ZULU KIDS S.R.L.
- Revenue
- 35.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.9K
- Rank RO
- #597.065
- MYSTERY FASHION SRL
- Revenue
- 35.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.2K
- Rank RO
- #596.712
- IMALO PROGRAM S.R.L.
- Revenue
- 36.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -51K
- Rank RO
- #594.835
- BALTA LU� NONY S.R.L.
- Revenue
- 38.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.3K
- Rank RO
- #590.750
- TOUCH OF JOY IANIS S.R.L.
- Revenue
- 31.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #604.055
- MPM SELF WASH S.R.L.
- Revenue
- 31.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 18K
- Rank RO
- #605.008
- OTPIRC S.R.L.
- Revenue
- 39.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #587.387
- FUN PARK DIVERTISMENT SRL
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 23.4K
- Rank RO
- #597.629
- GREEN SLOTZ CAZINO S.R.L.
- Revenue
- 34.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.3K
- Rank RO
- #597.687
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BEBE�ELEA GYM S.R.L.(current) | 34.9K | 0 | 2.3K | #597.613 |
| SMART CAMPS HA�AG S.R.L. | 34.8K | 1 | -8.9K | #597.814 |
| ZULU KIDS S.R.L. | 35.1K | 1 | 22.9K | #597.065 |
| MYSTERY FASHION SRL | 35.3K | 1 | -27.2K | #596.712 |
| IMALO PROGRAM S.R.L. | 36.1K | 1 | -51K | #594.835 |
| BALTA LU� NONY S.R.L. | 38.1K | 1 | -34.3K | #590.750 |
| TOUCH OF JOY IANIS S.R.L. | 31.8K | 1 | 0 lei | #604.055 |
| MPM SELF WASH S.R.L. | 31.4K | 1 | 18K | #605.008 |
| OTPIRC S.R.L. | 39.9K | 1 | 1.5K | #587.387 |
| FUN PARK DIVERTISMENT SRL | 34.8K | 1 | 23.4K | #597.629 |
| GREEN SLOTZ CAZINO S.R.L. | 34.8K | 1 | 20.3K | #597.687 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BEBE�ELEA GYM S.R.L.(you) | SMART CAMPS HA�AG S.R.L. | ZULU KIDS S.R.L. | MYSTERY FASHION SRL | IMALO PROGRAM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 34.9K | 34.8K | 35.1K | 35.3K | 36.1K |
| Profit | 2.3K | -8.9K | 22.9K | -27.2K | -51K |
| Margin | 6,7% | -25,6% | 65,4% | -77,0% | -141,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BEBE�ELEA GYM S.R.L.”.