BATARI FLOOR EPOXI S.R.L.
Revenue
239K
2024
Profit
6.7K
2024
Employees
2
2024
Margin
2,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BATARI FLOOR EPOXI S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 239K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #16.383 la cifra de afaceri, #19.351 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BATARI FLOOR EPOXI S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 239K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 2.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #16.383 la cifra de afaceri, #19.351 la profit, #10.500 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NEW MOB VISION S.R.L. | 255K | 2 | Construcții |
| ARTI CLIMA S.R.L. | 258K | 2 | Construcții |
| DIAMOND CORE DRILLING S.R.L. | 259K | 2 | Construcții |
| SLG FINISAJE S.R.L. | 248K | 2 | Construcții |
| CALORICA INSTAL S.R.L. | 268K | 2 | Construcții |
| LUPLAST SRL | 268K | 2 | Construcții |
| CRIS KYM DESIGN S.R.L. | 268K | 2 | Construcții |
| ENERGOVAT S.R.L. | 271K | 2 | Construcții |
| TAS MAR SECURITY INSTAL S.R.L. | 240K | 2 | Construcții |
| BULDO CONS TRANS S.R.L. | 276K | 2 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 2.6%
- CA / angajat
- 128K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 38%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 239K
- Profit net
- 6.7K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 239K | 6.7K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BATARI FLOOR EPOXI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BATARI FLOOR EPOXI S.R.L.(current)
- Revenue
- 239K
- Employees
- 2
- Profit
- 6.7K
- Rank RO
- #342.598
- NEW MOB VISION S.R.L.
- Revenue
- 255K
- Employees
- 2
- Profit
- 323 lei
- Rank RO
- #343.098
- ARTI CLIMA S.R.L.
- Revenue
- 258K
- Employees
- 2
- Profit
- 55.6K
- Rank RO
- #341.196
- DIAMOND CORE DRILLING S.R.L.
- Revenue
- 259K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.9K
- Rank RO
- #340.468
- SLG FINISAJE S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 2
- Profit
- 75.5K
- Rank RO
- #348.517
- CALORICA INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- 46.7K
- Rank RO
- #333.628
- LUPLAST SRL
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- -38.5K
- Rank RO
- #333.543
- CRIS KYM DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 268K
- Employees
- 2
- Profit
- 109K
- Rank RO
- #333.472
- ENERGOVAT S.R.L.
- Revenue
- 271K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #330.886
- TAS MAR SECURITY INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 240K
- Employees
- 2
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #354.373
- BULDO CONS TRANS S.R.L.
- Revenue
- 276K
- Employees
- 2
- Profit
- 153K
- Rank RO
- #327.139
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BATARI FLOOR EPOXI S.R.L.(current) | 239K | 2 | 6.7K | #342.598 |
| NEW MOB VISION S.R.L. | 255K | 2 | 323 lei | #343.098 |
| ARTI CLIMA S.R.L. | 258K | 2 | 55.6K | #341.196 |
| DIAMOND CORE DRILLING S.R.L. | 259K | 2 | -19.9K | #340.468 |
| SLG FINISAJE S.R.L. | 248K | 2 | 75.5K | #348.517 |
| CALORICA INSTAL S.R.L. | 268K | 2 | 46.7K | #333.628 |
| LUPLAST SRL | 268K | 2 | -38.5K | #333.543 |
| CRIS KYM DESIGN S.R.L. | 268K | 2 | 109K | #333.472 |
| ENERGOVAT S.R.L. | 271K | 2 | 2.2K | #330.886 |
| TAS MAR SECURITY INSTAL S.R.L. | 240K | 2 | 3.8K | #354.373 |
| BULDO CONS TRANS S.R.L. | 276K | 2 | 153K | #327.139 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BATARI FLOOR EPOXI S.R.L.(you) | NEW MOB VISION S.R.L. | ARTI CLIMA S.R.L. | DIAMOND CORE DRILLING S.R.L. | SLG FINISAJE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 239K | 255K | 258K | 259K | 248K |
| Profit | 6.7K | 323 lei | 55.6K | -19.9K | 75.5K |
| Margin | 2,6% | 0,1% | 21,6% | -7,7% | 30,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BATARI FLOOR EPOXI S.R.L.”.