BART GARAGE S.R.L.
Revenue
396K
2024
Profit
-8.3K
2024
Employees
3
2024
Margin
-2,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BART GARAGE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 396K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.861 la cifra de afaceri, #23.196 la profit, #4.779 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BART GARAGE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 396K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -2.1%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #9.861 la cifra de afaceri, #23.196 la profit, #4.779 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.6× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| CURATATORIA RO S.R.L. | 411K | 3 | Comerț en-gros |
| JAF SERVICE S.R.L. | 440K | 3 | Comerț en-gros |
| OVI & LUC DISTRIBUTION S.R.L. | 362K | 3 | Comerț en-gros |
| BLUE WEAL SRL | 356K | 3 | Comerț en-gros |
| IULIANASTA REIFEN SERVICE S.R.L. | 402K | 3 | Comerț en-gros |
| SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA AUTOTEHNOCONSTRUCT | 402K | 3 | Comerț en-gros |
| RADU PRODIMPEX SRL | 403K | 3 | Comerț en-gros |
| DANI SERVICE RAPID SRL | 401K | 3 | Comerț en-gros |
| TECHCAR SERVICE S.R.L. | 403K | 3 | Comerț en-gros |
| JO-SE-CO SRL | 400K | 3 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -2.1%
- CA / angajat
- 134K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 29%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 396K
- Profit net
- -8.3K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 396K | -8.3K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 45)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BART GARAGE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BART GARAGE S.R.L.(current)
- Revenue
- 396K
- Employees
- 3
- Profit
- -8.3K
- Rank RO
- #257.390
- CURATATORIA RO S.R.L.
- Revenue
- 411K
- Employees
- 3
- Profit
- -13K
- Rank RO
- #254.346
- JAF SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 440K
- Employees
- 3
- Profit
- -30K
- Rank RO
- #245.322
- OVI & LUC DISTRIBUTION S.R.L.
- Revenue
- 362K
- Employees
- 3
- Profit
- 4K
- Rank RO
- #271.509
- BLUE WEAL SRL
- Revenue
- 356K
- Employees
- 3
- Profit
- 102K
- Rank RO
- #273.518
- IULIANASTA REIFEN SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 402K
- Employees
- 3
- Profit
- -109K
- Rank RO
- #257.429
- SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA AUTOTEHNOCONSTRUCT
- Revenue
- 402K
- Employees
- 3
- Profit
- -205K
- Rank RO
- #257.295
- RADU PRODIMPEX SRL
- Revenue
- 403K
- Employees
- 3
- Profit
- 34.2K
- Rank RO
- #257.141
- DANI SERVICE RAPID SRL
- Revenue
- 401K
- Employees
- 3
- Profit
- -25.1K
- Rank RO
- #257.663
- TECHCAR SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 403K
- Employees
- 3
- Profit
- 9.9K
- Rank RO
- #256.961
- JO-SE-CO SRL
- Revenue
- 400K
- Employees
- 3
- Profit
- -48.4K
- Rank RO
- #258.114
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BART GARAGE S.R.L.(current) | 396K | 3 | -8.3K | #257.390 |
| CURATATORIA RO S.R.L. | 411K | 3 | -13K | #254.346 |
| JAF SERVICE S.R.L. | 440K | 3 | -30K | #245.322 |
| OVI & LUC DISTRIBUTION S.R.L. | 362K | 3 | 4K | #271.509 |
| BLUE WEAL SRL | 356K | 3 | 102K | #273.518 |
| IULIANASTA REIFEN SERVICE S.R.L. | 402K | 3 | -109K | #257.429 |
| SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA AUTOTEHNOCONSTRUCT | 402K | 3 | -205K | #257.295 |
| RADU PRODIMPEX SRL | 403K | 3 | 34.2K | #257.141 |
| DANI SERVICE RAPID SRL | 401K | 3 | -25.1K | #257.663 |
| TECHCAR SERVICE S.R.L. | 403K | 3 | 9.9K | #256.961 |
| JO-SE-CO SRL | 400K | 3 | -48.4K | #258.114 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BART GARAGE S.R.L.(you) | CURATATORIA RO S.R.L. | JAF SERVICE S.R.L. | OVI & LUC DISTRIBUTION S.R.L. | BLUE WEAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 396K | 411K | 440K | 362K | 356K |
| Profit | -8.3K | -13K | -30K | 4K | 102K |
| Margin | -2,1% | -3,2% | -6,8% | 1,1% | 28,8% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BART GARAGE S.R.L.”.