BARDE�VET SRL
Revenue
572K
2024
Profit
-9.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
-1,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BARDE�VET SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 572K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #868 la cifra de afaceri, #2.993 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BARDE�VET SRL este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 572K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #868 la cifra de afaceri, #2.993 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este -0.2× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GIROVET S.R.L. | 646K | 2 | Activități profesionale |
| BOVISULT S.R.L. | 571K | 2 | Activități profesionale |
| DORAVET SRL | 571K | 2 | Activități profesionale |
| N.G.A. SIMVET SRL | 574K | 2 | Activități profesionale |
| BIGVET S.R.L. | 574K | 2 | Activități profesionale |
| VET HELP S.R.L. | 575K | 2 | Activități profesionale |
| PUNCT FARMACEUTIC VETERINAR ANDO S.R.L. | 578K | 2 | Activități profesionale |
| FIA VET S.R.L. | 579K | 2 | Activități profesionale |
| SIAVET MEDICAL SRL | 563K | 2 | Activități profesionale |
| BLUEVET OFFICE CONSULTING SRL | 582K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1.6%
- CA / angajat
- 286K
- Scor risc (0–100)
- 51
- Percentil piață (CA)
- Top 24%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 572K
- Profit net
- -9.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 572K | -9.4K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BARDE�VET SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BARDE�VET SRL(current)
- Revenue
- 572K
- Employees
- 2
- Profit
- -9.4K
- Rank RO
- #212.628
- GIROVET S.R.L.
- Revenue
- 646K
- Employees
- 2
- Profit
- 48.3K
- Rank RO
- #198.416
- BOVISULT S.R.L.
- Revenue
- 571K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.6K
- Rank RO
- #212.713
- DORAVET SRL
- Revenue
- 571K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.6K
- Rank RO
- #212.801
- N.G.A. SIMVET SRL
- Revenue
- 574K
- Employees
- 2
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #212.298
- BIGVET S.R.L.
- Revenue
- 574K
- Employees
- 2
- Profit
- 31.9K
- Rank RO
- #212.176
- VET HELP S.R.L.
- Revenue
- 575K
- Employees
- 2
- Profit
- 168K
- Rank RO
- #211.916
- PUNCT FARMACEUTIC VETERINAR ANDO S.R.L.
- Revenue
- 578K
- Employees
- 2
- Profit
- 48.6K
- Rank RO
- #211.423
- FIA VET S.R.L.
- Revenue
- 579K
- Employees
- 2
- Profit
- -12.6K
- Rank RO
- #211.121
- SIAVET MEDICAL SRL
- Revenue
- 563K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.2K
- Rank RO
- #214.526
- BLUEVET OFFICE CONSULTING SRL
- Revenue
- 582K
- Employees
- 2
- Profit
- 166K
- Rank RO
- #210.570
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BARDE�VET SRL(current) | 572K | 2 | -9.4K | #212.628 |
| GIROVET S.R.L. | 646K | 2 | 48.3K | #198.416 |
| BOVISULT S.R.L. | 571K | 2 | 26.6K | #212.713 |
| DORAVET SRL | 571K | 2 | -12.6K | #212.801 |
| N.G.A. SIMVET SRL | 574K | 2 | -9.3K | #212.298 |
| BIGVET S.R.L. | 574K | 2 | 31.9K | #212.176 |
| VET HELP S.R.L. | 575K | 2 | 168K | #211.916 |
| PUNCT FARMACEUTIC VETERINAR ANDO S.R.L. | 578K | 2 | 48.6K | #211.423 |
| FIA VET S.R.L. | 579K | 2 | -12.6K | #211.121 |
| SIAVET MEDICAL SRL | 563K | 2 | 26.2K | #214.526 |
| BLUEVET OFFICE CONSULTING SRL | 582K | 2 | 166K | #210.570 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BARDE�VET SRL(you) | GIROVET S.R.L. | BOVISULT S.R.L. | DORAVET SRL | N.G.A. SIMVET SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 572K | 646K | 571K | 571K | 574K |
| Profit | -9.4K | 48.3K | 26.6K | -12.6K | -9.3K |
| Margin | -1,6% | 7,5% | 4,7% | -2,2% | -1,6% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BARDE�VET SRL”.