BANZAI STIL SRL
Revenue
422K
2024
Profit
77.5K
2024
Employees
3
2024
Margin
18,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BANZAI STIL SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 422K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #9.640 la cifra de afaceri, #5.060 la profit, #7.236 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BANZAI STIL SRL este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 422K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #9.640 la cifra de afaceri, #5.060 la profit, #7.236 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EMA & MARIO FOOD S.R.L. | 411K | 3 | Alimentație și servicii |
| DIM LIFE INTERNATIONAL S.R.L. | 440K | 3 | Alimentație și servicii |
| RESTAURANT GRAND REVEL S.R.L. | 399K | 3 | Alimentație și servicii |
| MIRNELUS IMPEX SRL | 379K | 3 | Alimentație și servicii |
| ONEL IMPEX SRL | 379K | 3 | Alimentație și servicii |
| SRNGEO INTERNATIONAL S.R.L. | 379K | 3 | Alimentație și servicii |
| KATIAS FOOD SERV S.R.L. | 368K | 3 | Alimentație și servicii |
| LIOEXIM S.R.L. | 422K | 3 | Alimentație și servicii |
| DUO RIZIKO SRL | 422K | 3 | Alimentație și servicii |
| CHOCO VANILLA S.R.L. | 423K | 3 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 18.4%
- CA / angajat
- 141K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 28%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 422K
- Profit net
- 77.5K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 422K | 77.5K | 3 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BANZAI STIL SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BANZAI STIL SRL(current)
- Revenue
- 422K
- Employees
- 3
- Profit
- 77.5K
- Rank RO
- #251.043
- EMA & MARIO FOOD S.R.L.
- Revenue
- 411K
- Employees
- 3
- Profit
- -13.4K
- Rank RO
- #254.537
- DIM LIFE INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 440K
- Employees
- 3
- Profit
- 420 lei
- Rank RO
- #245.473
- RESTAURANT GRAND REVEL S.R.L.
- Revenue
- 399K
- Employees
- 3
- Profit
- -92.9K
- Rank RO
- #258.445
- MIRNELUS IMPEX SRL
- Revenue
- 379K
- Employees
- 3
- Profit
- 777 lei
- Rank RO
- #265.184
- ONEL IMPEX SRL
- Revenue
- 379K
- Employees
- 3
- Profit
- 14.9K
- Rank RO
- #265.269
- SRNGEO INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 379K
- Employees
- 3
- Profit
- 10.1K
- Rank RO
- #265.292
- KATIAS FOOD SERV S.R.L.
- Revenue
- 368K
- Employees
- 3
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #269.015
- LIOEXIM S.R.L.
- Revenue
- 422K
- Employees
- 3
- Profit
- 101K
- Rank RO
- #251.048
- DUO RIZIKO SRL
- Revenue
- 422K
- Employees
- 3
- Profit
- -66.5K
- Rank RO
- #251.132
- CHOCO VANILLA S.R.L.
- Revenue
- 423K
- Employees
- 3
- Profit
- 816 lei
- Rank RO
- #250.876
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BANZAI STIL SRL(current) | 422K | 3 | 77.5K | #251.043 |
| EMA & MARIO FOOD S.R.L. | 411K | 3 | -13.4K | #254.537 |
| DIM LIFE INTERNATIONAL S.R.L. | 440K | 3 | 420 lei | #245.473 |
| RESTAURANT GRAND REVEL S.R.L. | 399K | 3 | -92.9K | #258.445 |
| MIRNELUS IMPEX SRL | 379K | 3 | 777 lei | #265.184 |
| ONEL IMPEX SRL | 379K | 3 | 14.9K | #265.269 |
| SRNGEO INTERNATIONAL S.R.L. | 379K | 3 | 10.1K | #265.292 |
| KATIAS FOOD SERV S.R.L. | 368K | 3 | 3.6K | #269.015 |
| LIOEXIM S.R.L. | 422K | 3 | 101K | #251.048 |
| DUO RIZIKO SRL | 422K | 3 | -66.5K | #251.132 |
| CHOCO VANILLA S.R.L. | 423K | 3 | 816 lei | #250.876 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BANZAI STIL SRL(you) | EMA & MARIO FOOD S.R.L. | DIM LIFE INTERNATIONAL S.R.L. | RESTAURANT GRAND REVEL S.R.L. | MIRNELUS IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 422K | 411K | 440K | 399K | 379K |
| Profit | 77.5K | -13.4K | 420 lei | -92.9K | 777 lei |
| Margin | 18,4% | -3,3% | 0,1% | -23,3% | 0,2% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BANZAI STIL SRL”.