BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
1.1M
2024
Profit
13.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
1,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #19.840 la cifra de afaceri, #28.206 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L. este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 1.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 1.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #19.840 la cifra de afaceri, #28.206 la profit, #20.268 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| WHYTE YNTACT PROTECTYON S.R.L. | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| SYK TRANS LEG S.R.L. | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| AUTOMATIC SERVIS COFMEC SRL | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| OCTOGON STAR CONSTRUCT COMPANY SRL | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| DEEA KIDS WORLD SRL | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| ADM AUTO CONSULTING SRL | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| UNION INVEST SERV S.R.L. | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| ISM CONCEPT S.R.L. | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| CL GREEN ENERGY S.R.L. | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
| TALA INTER IMPEX SRL | 1.1M | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 1.3%
- CA / angajat
- 1.1M
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.1M
- Profit net
- 13.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1M | 13.8K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 13.8K
- Rank RO
- #147.052
- WHYTE YNTACT PROTECTYON S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 94.9K
- Rank RO
- #147.123
- SYK TRANS LEG S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 105K
- Rank RO
- #147.128
- AUTOMATIC SERVIS COFMEC SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 9.7K
- Rank RO
- #147.130
- OCTOGON STAR CONSTRUCT COMPANY SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- -43.6K
- Rank RO
- #147.216
- DEEA KIDS WORLD SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- -375K
- Rank RO
- #147.277
- ADM AUTO CONSULTING SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- -544K
- Rank RO
- #146.814
- UNION INVEST SERV S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 36.7K
- Rank RO
- #147.361
- ISM CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- 89.1K
- Rank RO
- #147.397
- CL GREEN ENERGY S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- -469K
- Rank RO
- #147.418
- TALA INTER IMPEX SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 1
- Profit
- -174K
- Rank RO
- #146.689
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L.(current) | 1.1M | 1 | 13.8K | #147.052 |
| WHYTE YNTACT PROTECTYON S.R.L. | 1.1M | 1 | 94.9K | #147.123 |
| SYK TRANS LEG S.R.L. | 1.1M | 1 | 105K | #147.128 |
| AUTOMATIC SERVIS COFMEC SRL | 1.1M | 1 | 9.7K | #147.130 |
| OCTOGON STAR CONSTRUCT COMPANY SRL | 1.1M | 1 | -43.6K | #147.216 |
| DEEA KIDS WORLD SRL | 1.1M | 1 | -375K | #147.277 |
| ADM AUTO CONSULTING SRL | 1.1M | 1 | -544K | #146.814 |
| UNION INVEST SERV S.R.L. | 1.1M | 1 | 36.7K | #147.361 |
| ISM CONCEPT S.R.L. | 1.1M | 1 | 89.1K | #147.397 |
| CL GREEN ENERGY S.R.L. | 1.1M | 1 | -469K | #147.418 |
| TALA INTER IMPEX SRL | 1.1M | 1 | -174K | #146.689 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L.(you) | WHYTE YNTACT PROTECTYON S.R.L. | SYK TRANS LEG S.R.L. | AUTOMATIC SERVIS COFMEC SRL | OCTOGON STAR CONSTRUCT COMPANY SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M | 1.1M |
| Profit | 13.8K | 94.9K | 105K | 9.7K | -43.6K |
| Margin | 1,3% | 8,9% | 9,9% | 0,9% | -4,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “BALKANIC ACOPERIS CONSTRUCT S.R.L.”.