Competitori și alternative la A&Z BENYI CONSTRUCT S.R.L.
Companii similare cu A&Z BENYI CONSTRUCT S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (MURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| A&Z BENYI CONSTRUCT S.R.L. | 1.7M | 310K | 10 | #96.784 | #7.460 |
| DEBRECZENI CONSTRUCTII S.R.L. | 1.7M | 186K | 10 | #105.617 | #8.113 |
| DUO CONSTRUCT S.R.L. | 2M | 54.5K | 10 | #96.765 | #7.458 |
| EVO HOUSE CONSTRUCT S.R.L. | 2M | 2.4K | 10 | #96.462 | #7.439 |
| GANEX MARK CONSTRUCT S.R.L. | 2M | 974K | 9 | #94.366 | #7.302 |
| ART & DECO CONSTAN�A S.R.L. | 2M | -614K | 10 | #97.351 | #7.496 |
| SIR DC S.R.L. | 2M | 367K | 10 | #95.962 | #7.415 |
| S.D.C. IKODOMES S.R.L. | 1.9M | 644K | 10 | #97.651 | #7.519 |
| STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. | 1.9M | 134K | 10 | #97.726 | #7.528 |
| CONSTRUCTII SERVICE FAVORIT S.R.L. | 1.9M | 152K | 10 | #97.991 | #7.545 |
| GRL HOME CONS CONTRACT S.R.L. | 2M | 202K | 10 | #95.511 | #7.384 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ MURES, cu venituri și angajați similari cu A&Z BENYI CONSTRUCT S.R.L..
- DEBRECZENI CONSTRUCTII S.R.L. · MURES · 1.7M · Rank #105.617
- DUO CONSTRUCT S.R.L. · TIMIS · 2M · Rank #96.765
- EVO HOUSE CONSTRUCT S.R.L. · PRAHOVA · 2M · Rank #96.462
- GANEX MARK CONSTRUCT S.R.L. · MURES · 2M · Rank #94.366
- ART & DECO CONSTAN�A S.R.L. · CONSTANTA · 2M · Rank #97.351
- SIR DC S.R.L. · VALCEA · 2M · Rank #95.962
- S.D.C. IKODOMES S.R.L. · TULCEA · 1.9M · Rank #97.651
- STALLION MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 1.9M · Rank #97.726
- CONSTRUCTII SERVICE FAVORIT S.R.L. · SATU MARE · 1.9M · Rank #97.991
- GRL HOME CONS CONTRACT S.R.L. · DAMBOVITA · 2M · Rank #95.511