AUTOVLADIMIR SRL
Revenue
8K
2024
Profit
-1K
2024
Employees
—
2024
Margin
-12,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AUTOVLADIMIR SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 8K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #46.746 la cifra de afaceri, #44.902 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AUTOVLADIMIR SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în DAMBOVITA, având o cifră de afaceri de 8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -12.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #46.746 la cifra de afaceri, #44.902 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -3.1× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DVA SMART PARTNERS S.R.L. | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| NICK-S SRL | 7.7K | 1 | Comerț en-gros |
| MEDIAN COM SRL | 7.1K | 1 | Comerț en-gros |
| ELIF ELF SRL | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| Firma (CUI 50851909) | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| JANOS LEGUME FRUCTE SRL | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| PHARMINGENIA SRL | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| TOPGASTRO PROFESIONAL S.R.L. | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| VIOMET CETATE SRL | 8K | 1 | Comerț en-gros |
| CASEKA MOTION S.R.L. | 8K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ DAMBOVITA
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -12.9%
- Scor risc (0–100)
- 56
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 8K
- Profit net
- -1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 8K | -1K | — |
Explore
Industry (CAEN 46)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AUTOVLADIMIR SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AUTOVLADIMIR SRL(current)
- Revenue
- 8K
- Employees
- 0
- Profit
- -1K
- Rank RO
- #670.022
- DVA SMART PARTNERS S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.2K
- Rank RO
- #669.711
- NICK-S SRL
- Revenue
- 7.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.5K
- Rank RO
- #670.926
- MEDIAN COM SRL
- Revenue
- 7.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.3K
- Rank RO
- #673.293
- ELIF ELF SRL
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -609 lei
- Rank RO
- #670.010
- Firma (CUI 50851909)
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.1K
- Rank RO
- #670.032
- JANOS LEGUME FRUCTE SRL
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.6K
- Rank RO
- #670.039
- PHARMINGENIA SRL
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.3K
- Rank RO
- #670.042
- TOPGASTRO PROFESIONAL S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7K
- Rank RO
- #669.971
- VIOMET CETATE SRL
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- 627 lei
- Rank RO
- #670.089
- CASEKA MOTION S.R.L.
- Revenue
- 8K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.9K
- Rank RO
- #669.942
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AUTOVLADIMIR SRL(current) | 8K | 0 | -1K | #670.022 |
| DVA SMART PARTNERS S.R.L. | 8K | 1 | -2.2K | #669.711 |
| NICK-S SRL | 7.7K | 1 | 5.5K | #670.926 |
| MEDIAN COM SRL | 7.1K | 1 | -2.3K | #673.293 |
| ELIF ELF SRL | 8K | 1 | -609 lei | #670.010 |
| Firma (CUI 50851909) | 8K | 1 | -1.1K | #670.032 |
| JANOS LEGUME FRUCTE SRL | 8K | 1 | 3.6K | #670.039 |
| PHARMINGENIA SRL | 8K | 1 | -17.3K | #670.042 |
| TOPGASTRO PROFESIONAL S.R.L. | 8K | 1 | -1.7K | #669.971 |
| VIOMET CETATE SRL | 8K | 1 | 627 lei | #670.089 |
| CASEKA MOTION S.R.L. | 8K | 1 | -11.9K | #669.942 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AUTOVLADIMIR SRL(you) | DVA SMART PARTNERS S.R.L. | NICK-S SRL | MEDIAN COM SRL | ELIF ELF SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 8K | 8K | 7.7K | 7.1K | 8K |
| Profit | -1K | -2.2K | 5.5K | -2.3K | -609 lei |
| Margin | -12,9% | -27,6% | 70,7% | -32,0% | -7,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AUTOVLADIMIR SRL”.