AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L.
Revenue
12.1K
2024
Profit
-27.3K
2024
Employees
1
2024
Margin
-225,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 12.1K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.949 la cifra de afaceri, #7.436 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în GALATI, având o cifră de afaceri de 12.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -225.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.949 la cifra de afaceri, #7.436 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -39.2× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MITMAN SRL | 11.2K | 1 | Fabricare |
| LUCAS KEY SERVICE S.R.L. | 12.1K | 1 | Fabricare |
| WELDPRO ARTWORK S.R.L. | 12.1K | 1 | Fabricare |
| SUPER PAINT & POLISH S.R.L. | 12.2K | 1 | Fabricare |
| PAVEL DUAL PI SRL | 12K | 1 | Fabricare |
| CMX METAL GRINDMET SRL | 12K | 1 | Fabricare |
| MENTOR ID TEHNO S.R.L. | 12.3K | 1 | Fabricare |
| CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. | 12.3K | 1 | Fabricare |
| CAVAL INTERNATIONAL S.R.L. | 11.9K | 1 | Fabricare |
| METAL DEVELOPMENT S.R.L. | 12.4K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GALATI
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -225.7%
- CA / angajat
- 12.1K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 73%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 12.1K
- Profit net
- -27.3K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 12.1K | -27.3K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L.(current)
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -27.3K
- Rank RO
- #655.490
- MITMAN SRL
- Revenue
- 11.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #658.295
- LUCAS KEY SERVICE S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 44 lei
- Rank RO
- #655.391
- WELDPRO ARTWORK S.R.L.
- Revenue
- 12.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.1K
- Rank RO
- #655.368
- SUPER PAINT & POLISH S.R.L.
- Revenue
- 12.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #655.219
- PAVEL DUAL PI SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.4K
- Rank RO
- #655.752
- CMX METAL GRINDMET SRL
- Revenue
- 12K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #656.059
- MENTOR ID TEHNO S.R.L.
- Revenue
- 12.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.6K
- Rank RO
- #654.984
- CMS-VALENTIN-SERV S.R.L.
- Revenue
- 12.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -13.7K
- Rank RO
- #654.900
- CAVAL INTERNATIONAL S.R.L.
- Revenue
- 11.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -448K
- Rank RO
- #656.343
- METAL DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 12.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -4K
- Rank RO
- #654.656
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L.(current) | 12.1K | 1 | -27.3K | #655.490 |
| MITMAN SRL | 11.2K | 1 | 6.4K | #658.295 |
| LUCAS KEY SERVICE S.R.L. | 12.1K | 1 | 44 lei | #655.391 |
| WELDPRO ARTWORK S.R.L. | 12.1K | 1 | -18.1K | #655.368 |
| SUPER PAINT & POLISH S.R.L. | 12.2K | 1 | -3.7K | #655.219 |
| PAVEL DUAL PI SRL | 12K | 1 | 2.4K | #655.752 |
| CMX METAL GRINDMET SRL | 12K | 1 | -1.2K | #656.059 |
| MENTOR ID TEHNO S.R.L. | 12.3K | 1 | 4.6K | #654.984 |
| CMS-VALENTIN-SERV S.R.L. | 12.3K | 1 | -13.7K | #654.900 |
| CAVAL INTERNATIONAL S.R.L. | 11.9K | 1 | -448K | #656.343 |
| METAL DEVELOPMENT S.R.L. | 12.4K | 1 | -4K | #654.656 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L.(you) | MITMAN SRL | LUCAS KEY SERVICE S.R.L. | WELDPRO ARTWORK S.R.L. | SUPER PAINT & POLISH S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 12.1K | 11.2K | 12.1K | 12.1K | 12.2K |
| Profit | -27.3K | 6.4K | 44 lei | -18.1K | -3.7K |
| Margin | -225,7% | 56,8% | 0,4% | -149,2% | -30,1% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AUTO KEYS SOLUTIONS S.R.L.”.