ATT OVER CLEAN LINE S.R.L.
Revenue
238K
2024
Profit
81.4K
2024
Employees
2
2024
Margin
34,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ATT OVER CLEAN LINE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în CARAS-SEVERIN, având o cifră de afaceri de 238K lei (date 2024). În industria de Alte servicii personale (România), compania este #4.086 la cifra de afaceri, #1.307 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 34.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ATT OVER CLEAN LINE S.R.L. este o companie micro din sectorul Alte servicii personale, cu sediul în CARAS-SEVERIN, având o cifră de afaceri de 238K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 34.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alte servicii personale (România), compania este #4.086 la cifra de afaceri, #1.307 la profit, #3.356 la număr angajați din 23.036 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alte servicii personale (CAEN 96) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 179K lei
- Marjă medie
- 3.9%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 1.3× față de media industriei
Compania este 8.7× față de media industriei
Compania este 1.3× față de media industriei
Industry intelligence
Alte servicii personale (CAEN 96) — 2024
Industry size
4.1B
RON revenue
Total companies
23.036
Total employees
34.237
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BLITZ BLANC TEXTIL SRL | 241K | 2 | Alte servicii personale |
| MBO GRANDE HUGO S.R.L. | 219K | 2 | Alte servicii personale |
| NOUVEAU STUDIO SRL | 238K | 2 | Alte servicii personale |
| SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L. | 238K | 2 | Alte servicii personale |
| ODETT AUTO INTERMED SRL | 238K | 2 | Alte servicii personale |
| ART PLUS HOLDING S.R.L. | 238K | 2 | Alte servicii personale |
| FDC MARIA TRANS S.R.L. | 238K | 2 | Alte servicii personale |
| ECO XAY WASH S.R.L. | 238K | 2 | Alte servicii personale |
| AMAZING EPIL BODY S.R.L. | 239K | 2 | Alte servicii personale |
| ACNAIB ALUR S.R.L. | 239K | 2 | Alte servicii personale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CARAS-SEVERIN
Industrie (CAEN 96)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 34.2%
- CA / angajat
- 119K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 40%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 238K
- Profit net
- 81.4K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 238K | 81.4K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ATT OVER CLEAN LINE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ATT OVER CLEAN LINE S.R.L.(current)
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- 81.4K
- Rank RO
- #356.042
- BLITZ BLANC TEXTIL SRL
- Revenue
- 241K
- Employees
- 2
- Profit
- 2.7K
- Rank RO
- #353.990
- MBO GRANDE HUGO S.R.L.
- Revenue
- 219K
- Employees
- 2
- Profit
- 22K
- Rank RO
- #371.763
- NOUVEAU STUDIO SRL
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- 57.9K
- Rank RO
- #356.073
- SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- -33.7K
- Rank RO
- #356.081
- ODETT AUTO INTERMED SRL
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- 107K
- Rank RO
- #356.128
- ART PLUS HOLDING S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- -147K
- Rank RO
- #355.961
- FDC MARIA TRANS S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- -75.6K
- Rank RO
- #356.161
- ECO XAY WASH S.R.L.
- Revenue
- 238K
- Employees
- 2
- Profit
- 44.3K
- Rank RO
- #356.246
- AMAZING EPIL BODY S.R.L.
- Revenue
- 239K
- Employees
- 2
- Profit
- 16.7K
- Rank RO
- #355.732
- ACNAIB ALUR S.R.L.
- Revenue
- 239K
- Employees
- 2
- Profit
- 20.8K
- Rank RO
- #355.637
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ATT OVER CLEAN LINE S.R.L.(current) | 238K | 2 | 81.4K | #356.042 |
| BLITZ BLANC TEXTIL SRL | 241K | 2 | 2.7K | #353.990 |
| MBO GRANDE HUGO S.R.L. | 219K | 2 | 22K | #371.763 |
| NOUVEAU STUDIO SRL | 238K | 2 | 57.9K | #356.073 |
| SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L. | 238K | 2 | -33.7K | #356.081 |
| ODETT AUTO INTERMED SRL | 238K | 2 | 107K | #356.128 |
| ART PLUS HOLDING S.R.L. | 238K | 2 | -147K | #355.961 |
| FDC MARIA TRANS S.R.L. | 238K | 2 | -75.6K | #356.161 |
| ECO XAY WASH S.R.L. | 238K | 2 | 44.3K | #356.246 |
| AMAZING EPIL BODY S.R.L. | 239K | 2 | 16.7K | #355.732 |
| ACNAIB ALUR S.R.L. | 239K | 2 | 20.8K | #355.637 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ATT OVER CLEAN LINE S.R.L.(you) | BLITZ BLANC TEXTIL SRL | MBO GRANDE HUGO S.R.L. | NOUVEAU STUDIO SRL | SKIN SENSAI BEAUTY S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 238K | 241K | 219K | 238K | 238K |
| Profit | 81.4K | 2.7K | 22K | 57.9K | -33.7K |
| Margin | 34,2% | 1,1% | 10,1% | 24,3% | -14,2% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ATT OVER CLEAN LINE S.R.L.”.