ATELIER COMPOZIT S.R.L.
Revenue
31.3K
2024
Profit
-5.8K
2024
Employees
0
2024
Margin
-18,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ATELIER COMPOZIT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 31.3K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #21.327 la cifra de afaceri, #23.243 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ATELIER COMPOZIT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 31.3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -18.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #21.327 la cifra de afaceri, #23.243 la profit, #19.634 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TECHNO-MARINE SERVICES SRL | 31.3K | 1 | Activități profesionale |
| SATM OPERATOR RSVTI S.R.L. | 31.6K | 1 | Activități profesionale |
| SORDA TOP S.R.L. | 31.9K | 1 | Activități profesionale |
| KNOW HOW DESIGN AND CONSTRUCTION SRL | 30.6K | 1 | Activități profesionale |
| DB ATELIER SRL | 30.4K | 1 | Activități profesionale |
| DOBROGEA PROIECT & CONSTRUCT SRL | 32.1K | 1 | Activități profesionale |
| CONSULTAN?� STRUCTURI SRL | 30.3K | 1 | Activități profesionale |
| COFAKT KEYTECH S.R.L. | 30.2K | 1 | Activități profesionale |
| GEOMINERALI S.R.L. | 30.1K | 1 | Activități profesionale |
| FURNEA S.R.L. | 30.1K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -18.4%
- Scor risc (0–100)
- 59
- Percentil piață (CA)
- Top 67%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 31.3K
- Profit net
- -5.8K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 31.3K | -5.8K | 0 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ATELIER COMPOZIT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ATELIER COMPOZIT S.R.L.(current)
- Revenue
- 31.3K
- Employees
- 0
- Profit
- -5.8K
- Rank RO
- #605.213
- TECHNO-MARINE SERVICES SRL
- Revenue
- 31.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -6.5K
- Rank RO
- #605.102
- SATM OPERATOR RSVTI S.R.L.
- Revenue
- 31.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.2K
- Rank RO
- #604.440
- SORDA TOP S.R.L.
- Revenue
- 31.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 8.8K
- Rank RO
- #603.759
- KNOW HOW DESIGN AND CONSTRUCTION SRL
- Revenue
- 30.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -61.2K
- Rank RO
- #606.673
- DB ATELIER SRL
- Revenue
- 30.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.5K
- Rank RO
- #606.958
- DOBROGEA PROIECT & CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 32.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.2K
- Rank RO
- #603.383
- CONSULTAN?� STRUCTURI SRL
- Revenue
- 30.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 20.6K
- Rank RO
- #607.214
- COFAKT KEYTECH S.R.L.
- Revenue
- 30.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.8K
- Rank RO
- #607.456
- GEOMINERALI S.R.L.
- Revenue
- 30.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.8K
- Rank RO
- #607.650
- FURNEA S.R.L.
- Revenue
- 30.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.4K
- Rank RO
- #607.660
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ATELIER COMPOZIT S.R.L.(current) | 31.3K | 0 | -5.8K | #605.213 |
| TECHNO-MARINE SERVICES SRL | 31.3K | 1 | -6.5K | #605.102 |
| SATM OPERATOR RSVTI S.R.L. | 31.6K | 1 | 9.2K | #604.440 |
| SORDA TOP S.R.L. | 31.9K | 1 | 8.8K | #603.759 |
| KNOW HOW DESIGN AND CONSTRUCTION SRL | 30.6K | 1 | -61.2K | #606.673 |
| DB ATELIER SRL | 30.4K | 1 | -21.5K | #606.958 |
| DOBROGEA PROIECT & CONSTRUCT SRL | 32.1K | 1 | -31.2K | #603.383 |
| CONSULTAN?� STRUCTURI SRL | 30.3K | 1 | 20.6K | #607.214 |
| COFAKT KEYTECH S.R.L. | 30.2K | 1 | 19.8K | #607.456 |
| GEOMINERALI S.R.L. | 30.1K | 1 | 3.8K | #607.650 |
| FURNEA S.R.L. | 30.1K | 1 | 11.4K | #607.660 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ATELIER COMPOZIT S.R.L.(you) | TECHNO-MARINE SERVICES SRL | SATM OPERATOR RSVTI S.R.L. | SORDA TOP S.R.L. | KNOW HOW DESIGN AND CONSTRUCTION SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 31.3K | 31.3K | 31.6K | 31.9K | 30.6K |
| Profit | -5.8K | -6.5K | 9.2K | 8.8K | -61.2K |
| Margin | -18,4% | -20,8% | 29,1% | 27,5% | -200,2% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ATELIER COMPOZIT S.R.L.”.