ASERV CONSTRUCT SRL
Revenue
2K
2024
Profit
-15.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
-772,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ASERV CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 2K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #41.028 la cifra de afaceri, #43.328 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ASERV CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BRASOV, având o cifră de afaceri de 2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -772.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #41.028 la cifra de afaceri, #43.328 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -78.6× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MARIAND IMPEX SRL | 2K | 1 | Construcții |
| INESSTIL CONSTRUCT S.R.L. | 2K | 1 | Construcții |
| MAT ROOF PRO CONSTRUCT S.R.L. | 2K | 1 | Construcții |
| ONLY MARIO SRL | 2K | 1 | Construcții |
| OVSIM CONSTRUCT S.R.L. | 2K | 1 | Construcții |
| TERRADO QUALITY S.R.L. | 2K | 1 | Construcții |
| FAGMATEKON SRL | 2.2K | 1 | Construcții |
| SPRENGHI REZIDENZ S.R.L. | 2.2K | 1 | Construcții |
| BIG SOLUTIONS & ENGINEERING S.R.L. | 2.2K | 1 | Construcții |
| MARY DESIGN CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. | 1.9K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRASOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -772.3%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 77%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2K
- Profit net
- -15.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2K | -15.8K | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ASERV CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ASERV CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 2K
- Employees
- 0
- Profit
- -15.8K
- Rank RO
- #697.065
- MARIAND IMPEX SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -68.4K
- Rank RO
- #697.126
- INESSTIL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.7K
- Rank RO
- #697.291
- MAT ROOF PRO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 597 lei
- Rank RO
- #697.291
- ONLY MARIO SRL
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -29.3K
- Rank RO
- #697.291
- OVSIM CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #697.291
- TERRADO QUALITY S.R.L.
- Revenue
- 2K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.2K
- Rank RO
- #697.291
- FAGMATEKON SRL
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.6K
- Rank RO
- #696.465
- SPRENGHI REZIDENZ S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #696.465
- BIG SOLUTIONS & ENGINEERING S.R.L.
- Revenue
- 2.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #696.415
- MARY DESIGN CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 1.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.6K
- Rank RO
- #698.333
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ASERV CONSTRUCT SRL(current) | 2K | 0 | -15.8K | #697.065 |
| MARIAND IMPEX SRL | 2K | 1 | -68.4K | #697.126 |
| INESSTIL CONSTRUCT S.R.L. | 2K | 1 | -3.7K | #697.291 |
| MAT ROOF PRO CONSTRUCT S.R.L. | 2K | 1 | 597 lei | #697.291 |
| ONLY MARIO SRL | 2K | 1 | -29.3K | #697.291 |
| OVSIM CONSTRUCT S.R.L. | 2K | 1 | 2K | #697.291 |
| TERRADO QUALITY S.R.L. | 2K | 1 | -11.2K | #697.291 |
| FAGMATEKON SRL | 2.2K | 1 | 1.6K | #696.465 |
| SPRENGHI REZIDENZ S.R.L. | 2.2K | 1 | 1.8K | #696.465 |
| BIG SOLUTIONS & ENGINEERING S.R.L. | 2.2K | 1 | -1.5K | #696.415 |
| MARY DESIGN CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. | 1.9K | 1 | -2.6K | #698.333 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ASERV CONSTRUCT SRL(you) | MARIAND IMPEX SRL | INESSTIL CONSTRUCT S.R.L. | MAT ROOF PRO CONSTRUCT S.R.L. | ONLY MARIO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2K | 2K | 2K | 2K | 2K |
| Profit | -15.8K | -68.4K | -3.7K | 597 lei | -29.3K |
| Margin | -772,3% | -3368,7% | -187,2% | 29,8% | -1464,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ASERV CONSTRUCT SRL”.