Competitori și alternative la ART CONSTRUCT 94 SRL
Companii similare cu ART CONSTRUCT 94 SRL în România: aceeași industrie (CAEN 41), același județ (BUCURESTI), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ART CONSTRUCT 94 SRL | 19.6M | 961K | 29 | #14.346 | #1.074 |
| SAVA SERV CONSTRUCT SRL | 20.9M | 3.6M | 28 | #13.909 | #1.036 |
| ANSTHALL ACCENT SRL | 19.7M | 7.2M | 27 | #14.635 | #1.100 |
| PRIORICONSTRUCT INVEST SRL | 19.5M | 1.2M | 32 | #14.764 | #1.109 |
| AKERO INDUSTRY S.R.L. | 19.7M | 863K | 26 | #14.656 | #1.103 |
| SKYLUX CONSTRUCTION SRL | 19.3M | 1.5M | 26 | #14.943 | #1.123 |
| STEDA RESIDENCE SRL | 18.9M | -4.3M | 26 | #15.172 | #1.138 |
| TEHMOPROD CCIA S.R.L. | 19.6M | 2M | 25 | #14.726 | #1.107 |
| HEPTAOCEAN SRL | 18.1M | 2.3M | 27 | #15.791 | #1.184 |
| MM SUSTAINABLE DEVELOPMENT S.R.L. | 20.4M | 3.4M | 24 | #14.163 | #1.062 |
| RBS AG CONSTRUCT S.R.L. | 23.8M | 570K | 30 | #12.377 | #922 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 41, județ BUCURESTI, cu venituri și angajați similari cu ART CONSTRUCT 94 SRL.
- SAVA SERV CONSTRUCT SRL · BUCURESTI · 20.9M · Rank #13.909
- ANSTHALL ACCENT SRL · BUCURESTI · 19.7M · Rank #14.635
- PRIORICONSTRUCT INVEST SRL · BUCURESTI · 19.5M · Rank #14.764
- AKERO INDUSTRY S.R.L. · BUCURESTI · 19.7M · Rank #14.656
- SKYLUX CONSTRUCTION SRL · BUCURESTI · 19.3M · Rank #14.943
- STEDA RESIDENCE SRL · BUCURESTI · 18.9M · Rank #15.172
- TEHMOPROD CCIA S.R.L. · BUCURESTI · 19.6M · Rank #14.726
- HEPTAOCEAN SRL · BUCURESTI · 18.1M · Rank #15.791
- MM SUSTAINABLE DEVELOPMENT S.R.L. · BUCURESTI · 20.4M · Rank #14.163
- RBS AG CONSTRUCT S.R.L. · BUCURESTI · 23.8M · Rank #12.377