ARR WELDING CONF S.R.L.
Revenue
332K
2024
Profit
40.1K
2024
Employees
1
2024
Margin
12,1%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARR WELDING CONF S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 332K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #3.775 la cifra de afaceri, #3.146 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.1%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARR WELDING CONF S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în BUZAU, având o cifră de afaceri de 332K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.1%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #3.775 la cifra de afaceri, #3.146 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.1× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BAMET ENGINEERING SOLUTION SRL | 332K | 1 | Fabricare |
| AVIS SHOES SRL | 332K | 1 | Fabricare |
| SUDURI & QC S.R.L. | 333K | 1 | Fabricare |
| TUTU FLOREA FLORIN S.R.L. | 332K | 1 | Fabricare |
| AQUA FORINSTAL SRL | 331K | 1 | Fabricare |
| INC METAL HORIZON S.R.L. | 331K | 1 | Fabricare |
| A48 WELDING S.R.L. | 331K | 1 | Fabricare |
| VELDI SRL | 331K | 1 | Fabricare |
| CONSTRUZIONI METALLICHE S.R.L. | 334K | 1 | Fabricare |
| MORO STEEL CONSTRUCT S.R.L. | 334K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUZAU
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 12.1%
- CA / angajat
- 332K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 31%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 332K
- Profit net
- 40.1K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 332K | 40.1K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARR WELDING CONF S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARR WELDING CONF S.R.L.(current)
- Revenue
- 332K
- Employees
- 1
- Profit
- 40.1K
- Rank RO
- #282.643
- BAMET ENGINEERING SOLUTION SRL
- Revenue
- 332K
- Employees
- 1
- Profit
- 234K
- Rank RO
- #282.670
- AVIS SHOES SRL
- Revenue
- 332K
- Employees
- 1
- Profit
- -122K
- Rank RO
- #282.788
- SUDURI & QC S.R.L.
- Revenue
- 333K
- Employees
- 1
- Profit
- 98.8K
- Rank RO
- #282.424
- TUTU FLOREA FLORIN S.R.L.
- Revenue
- 332K
- Employees
- 1
- Profit
- 63K
- Rank RO
- #282.850
- AQUA FORINSTAL SRL
- Revenue
- 331K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.5K
- Rank RO
- #282.974
- INC METAL HORIZON S.R.L.
- Revenue
- 331K
- Employees
- 1
- Profit
- 16K
- Rank RO
- #283.152
- A48 WELDING S.R.L.
- Revenue
- 331K
- Employees
- 1
- Profit
- 83.8K
- Rank RO
- #283.160
- VELDI SRL
- Revenue
- 331K
- Employees
- 1
- Profit
- -26.6K
- Rank RO
- #283.201
- CONSTRUZIONI METALLICHE S.R.L.
- Revenue
- 334K
- Employees
- 1
- Profit
- 94K
- Rank RO
- #281.989
- MORO STEEL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 334K
- Employees
- 1
- Profit
- 37.4K
- Rank RO
- #281.768
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARR WELDING CONF S.R.L.(current) | 332K | 1 | 40.1K | #282.643 |
| BAMET ENGINEERING SOLUTION SRL | 332K | 1 | 234K | #282.670 |
| AVIS SHOES SRL | 332K | 1 | -122K | #282.788 |
| SUDURI & QC S.R.L. | 333K | 1 | 98.8K | #282.424 |
| TUTU FLOREA FLORIN S.R.L. | 332K | 1 | 63K | #282.850 |
| AQUA FORINSTAL SRL | 331K | 1 | -9.5K | #282.974 |
| INC METAL HORIZON S.R.L. | 331K | 1 | 16K | #283.152 |
| A48 WELDING S.R.L. | 331K | 1 | 83.8K | #283.160 |
| VELDI SRL | 331K | 1 | -26.6K | #283.201 |
| CONSTRUZIONI METALLICHE S.R.L. | 334K | 1 | 94K | #281.989 |
| MORO STEEL CONSTRUCT S.R.L. | 334K | 1 | 37.4K | #281.768 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARR WELDING CONF S.R.L.(you) | BAMET ENGINEERING SOLUTION SRL | AVIS SHOES SRL | SUDURI & QC S.R.L. | TUTU FLOREA FLORIN S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 332K | 332K | 332K | 333K | 332K |
| Profit | 40.1K | 234K | -122K | 98.8K | 63K |
| Margin | 12,1% | 70,3% | -36,9% | 29,7% | 19,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARR WELDING CONF S.R.L.”.