ARKASKI ARRA S.R.L.
Revenue
40.4K
2024
Profit
7.2K
2024
Employees
1
2024
Margin
12,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARKASKI ARRA S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 40.4K lei (date 2024). În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #5.182 la cifra de afaceri, #3.462 la profit, #1.887 la număr angajați din 10.644 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARKASKI ARRA S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 40.4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 12.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #5.182 la cifra de afaceri, #3.462 la profit, #1.887 la număr angajați din 10.644 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități sportive și recreative (CAEN 93) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 404K lei
- Marjă medie
- 5.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 0.8× față de media industriei
Industry intelligence
Activități sportive și recreative (CAEN 93) — 2024
Industry size
4.3B
RON revenue
Total companies
10.644
Total employees
13.945
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| PIROGABY SHOW SRL | 57.5K | 1 | Activități sportive și recreative |
| KIDS FUN S.R.L. | 57.9K | 1 | Activități sportive și recreative |
| BRURARYCOS13 S.R.L. | 59.7K | 1 | Activități sportive și recreative |
| LAM ARTIFICII 2018 S.R.L. | 52K | 1 | Activități sportive și recreative |
| RADINGRIDAVI S.R.L. | 51.3K | 1 | Activități sportive și recreative |
| MAJESTIC MARRIAGE BY IZZA S.R.L. | 62.6K | 1 | Activități sportive și recreative |
| NICOMATY S.R.L. | 62.6K | 1 | Activități sportive și recreative |
| K & J LIGHTS S.R.L. | 63.4K | 1 | Activități sportive și recreative |
| JULIAN EVENTS 2020 S.R.L. | 49.4K | 1 | Activități sportive și recreative |
| DODDY FUNNY S.R.L. | 56.3K | 1 | Activități sportive și recreative |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 93)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 12.8%
- CA / angajat
- 56.3K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 40.4K
- Profit net
- 7.2K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 40.4K | 7.2K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARKASKI ARRA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARKASKI ARRA S.R.L.(current)
- Revenue
- 40.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.2K
- Rank RO
- #556.678
- PIROGABY SHOW SRL
- Revenue
- 57.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.2K
- Rank RO
- #554.591
- KIDS FUN S.R.L.
- Revenue
- 57.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #553.844
- BRURARYCOS13 S.R.L.
- Revenue
- 59.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.3K
- Rank RO
- #550.699
- LAM ARTIFICII 2018 S.R.L.
- Revenue
- 52K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.2K
- Rank RO
- #564.092
- RADINGRIDAVI S.R.L.
- Revenue
- 51.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 282 lei
- Rank RO
- #565.434
- MAJESTIC MARRIAGE BY IZZA S.R.L.
- Revenue
- 62.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.8K
- Rank RO
- #545.601
- NICOMATY S.R.L.
- Revenue
- 62.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 514 lei
- Rank RO
- #545.540
- K & J LIGHTS S.R.L.
- Revenue
- 63.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #544.141
- JULIAN EVENTS 2020 S.R.L.
- Revenue
- 49.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -104 lei
- Rank RO
- #569.013
- DODDY FUNNY S.R.L.
- Revenue
- 56.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.3K
- Rank RO
- #556.665
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARKASKI ARRA S.R.L.(current) | 40.4K | 1 | 7.2K | #556.678 |
| PIROGABY SHOW SRL | 57.5K | 1 | 17.2K | #554.591 |
| KIDS FUN S.R.L. | 57.9K | 1 | 9.4K | #553.844 |
| BRURARYCOS13 S.R.L. | 59.7K | 1 | 5.3K | #550.699 |
| LAM ARTIFICII 2018 S.R.L. | 52K | 1 | 18.2K | #564.092 |
| RADINGRIDAVI S.R.L. | 51.3K | 1 | 282 lei | #565.434 |
| MAJESTIC MARRIAGE BY IZZA S.R.L. | 62.6K | 1 | 19.8K | #545.601 |
| NICOMATY S.R.L. | 62.6K | 1 | 514 lei | #545.540 |
| K & J LIGHTS S.R.L. | 63.4K | 1 | 6.2K | #544.141 |
| JULIAN EVENTS 2020 S.R.L. | 49.4K | 1 | -104 lei | #569.013 |
| DODDY FUNNY S.R.L. | 56.3K | 1 | 3.3K | #556.665 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARKASKI ARRA S.R.L.(you) | PIROGABY SHOW SRL | KIDS FUN S.R.L. | BRURARYCOS13 S.R.L. | LAM ARTIFICII 2018 S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 40.4K | 57.5K | 57.9K | 59.7K | 52K |
| Profit | 7.2K | 17.2K | 9.4K | 5.3K | 18.2K |
| Margin | 12,8% | 30,0% | 16,3% | 8,9% | 34,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARKASKI ARRA S.R.L.”.