ARIMATEA SRL
Revenue
1.8M
2024
Profit
9.1K
2024
Employees
6
2024
Margin
0,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARIMATEA SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.767 la cifra de afaceri, #11.642 la profit, #2.372 la număr angajați din 31.269 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARIMATEA SRL este o companie mică din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 1.8M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 0.5%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #3.767 la cifra de afaceri, #11.642 la profit, #2.372 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.5× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 2.0× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TIM & DEN AUTO SRL | 1.7M | 6 | Comerț en-gros |
| CRISTING SRL | 1.6M | 6 | Comerț en-gros |
| AUTO ONE SERVICE SRL | 1.6M | 6 | Comerț en-gros |
| SASCA AUTO CENTER S.R.L. | 2M | 6 | Comerț en-gros |
| LUBIMA AUTO S.R.L. | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
| ROMAUTODE S.R.L. | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
| SERVICE AUTO BRAGADIRU S.R.L. | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
| ACTIV ECOPRO EXPERT SRL | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
| DYSASU REPARA�II S.R.L. | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
| DAMAT SRL | 1.8M | 6 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 0.5%
- CA / angajat
- 294K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.8M
- Profit net
- 9.1K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.8M | 9.1K | 6 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARIMATEA SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARIMATEA SRL(current)
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 9.1K
- Rank RO
- #104.562
- TIM & DEN AUTO SRL
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 6
- Profit
- 37.4K
- Rank RO
- #108.420
- CRISTING SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 6
- Profit
- 74.9K
- Rank RO
- #109.851
- AUTO ONE SERVICE SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 6
- Profit
- 41.5K
- Rank RO
- #110.795
- SASCA AUTO CENTER S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 6
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #94.592
- LUBIMA AUTO S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 133K
- Rank RO
- #104.657
- ROMAUTODE S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 50.1K
- Rank RO
- #104.738
- SERVICE AUTO BRAGADIRU S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- -268K
- Rank RO
- #104.322
- ACTIV ECOPRO EXPERT SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 72.5K
- Rank RO
- #104.846
- DYSASU REPARA�II S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 101K
- Rank RO
- #104.949
- DAMAT SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 6
- Profit
- 146K
- Rank RO
- #104.164
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARIMATEA SRL(current) | 1.8M | 6 | 9.1K | #104.562 |
| TIM & DEN AUTO SRL | 1.7M | 6 | 37.4K | #108.420 |
| CRISTING SRL | 1.6M | 6 | 74.9K | #109.851 |
| AUTO ONE SERVICE SRL | 1.6M | 6 | 41.5K | #110.795 |
| SASCA AUTO CENTER S.R.L. | 2M | 6 | 4.5K | #94.592 |
| LUBIMA AUTO S.R.L. | 1.8M | 6 | 133K | #104.657 |
| ROMAUTODE S.R.L. | 1.8M | 6 | 50.1K | #104.738 |
| SERVICE AUTO BRAGADIRU S.R.L. | 1.8M | 6 | -268K | #104.322 |
| ACTIV ECOPRO EXPERT SRL | 1.8M | 6 | 72.5K | #104.846 |
| DYSASU REPARA�II S.R.L. | 1.8M | 6 | 101K | #104.949 |
| DAMAT SRL | 1.8M | 6 | 146K | #104.164 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARIMATEA SRL(you) | TIM & DEN AUTO SRL | CRISTING SRL | AUTO ONE SERVICE SRL | SASCA AUTO CENTER S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.8M | 1.7M | 1.6M | 1.6M | 2M |
| Profit | 9.1K | 37.4K | 74.9K | 41.5K | 4.5K |
| Margin | 0,5% | 2,2% | 4,6% | 2,6% | 0,2% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARIMATEA SRL”.