Revenue

415K

2024

Profit

82.7K

2024

Employees

2

2024

Margin

19,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ARIALIDANVET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 415K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.203 la cifra de afaceri, #947 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ARIALIDANVET S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 415K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.9%.
Poziție în industrie
În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.203 la cifra de afaceri, #947 la profit, #1.199 la număr angajați din 3.673 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.203 din 3.673 companii

Top 32.7%

Vezi clasamentul

După profit

#947 din 3.673 companii

Top 25.8%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#1.199 din 3.673 companii

Top 32.6%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
869K lei
Marjă medie
8.4%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri415K lei vs medie industrie 869K lei

Compania este 0.5× față de media industriei

Marjă profit19.9% vs medie industrie 8.4%

Compania este 2.4× față de media industriei

Angajați2 vs medie industrie 3

Compania este 0.7× față de media industriei

Industry intelligence

Activități profesionale (CAEN 75) — 2024

Industry size

3.2B

RON revenue

Total companies

3.673

Total employees

9.821

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SAL VET DR. P. BIANCA S.R.L.415K2Activități profesionale
MATVET FARM & PET S.R.L.481K2Activități profesionale
O & M FARM-VET 13 SRL418K2Activități profesionale
HAFO VET S.R.L.412K2Activități profesionale
PRODUCTIE SI COMERT "SPES" SRL412K2Activități profesionale
FARMADAN VET SRL421K2Activități profesionale
MACVET S.R.L.421K2Activități profesionale
VIRALVET SRL409K2Activități profesionale
ASEBE VET S.R.L.409K2Activități profesionale
BOZ ASISVET SRL409K2Activități profesionale

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
19.9%
CA / angajat
208K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 28%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    415K
    Profit net
    82.7K
    Angajați
    2

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ARIALIDANVET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricARIALIDANVET S.R.L.(you)SAL VET DR. P. BIANCA S.R.L.MATVET FARM & PET S.R.L.O & M FARM-VET 13 SRLHAFO VET S.R.L.
Revenue
415K
415K
481K
418K
412K
Profit
82.7K
30.7K
13.6K
-22.7K
13.9K
Margin
19,9%
7,4%
2,8%
-5,4%
3,4%
Employees
2
2
2
2
2
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ARIALIDANVET S.R.L.”.