ARHIPLUS SRL
Revenue
84.7K
2024
Profit
-180K
2024
Employees
2
2024
Margin
-212,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARHIPLUS SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 84.7K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #18.202 la cifra de afaceri, #28.095 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARHIPLUS SRL este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 84.7K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -212.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #18.202 la cifra de afaceri, #28.095 la profit, #4.899 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -13.1× față de media industriei
Compania este 0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NON ARCHITECTURE S.R.L. | 85.1K | 2 | Activități profesionale |
| DWELLING STUDY DEPARTMENT S.R.L. | 84.6K | 2 | Activități profesionale |
| GIVALDI EXPERT S.R.L. | 85.4K | 2 | Activități profesionale |
| IMOBILIAR MOLINVEST SRL | 85.5K | 2 | Activități profesionale |
| EURO TERRA TOPO SRL | 86K | 2 | Activități profesionale |
| 2 ATIM PRO DESIGN SRL | 83.5K | 2 | Activități profesionale |
| ARHITECTONIC STUDIO SRL | 86.2K | 2 | Activități profesionale |
| PANINOPOL SRL | 86.5K | 2 | Activități profesionale |
| DEUTCHRAY SERV S.R.L. | 83.3K | 2 | Activități profesionale |
| MOC PROCONS S.R.L. | 86.6K | 2 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -212.6%
- CA / angajat
- 42.4K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 57%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 84.7K
- Profit net
- -180K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 84.7K | -180K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARHIPLUS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARHIPLUS SRL(current)
- Revenue
- 84.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -180K
- Rank RO
- #511.285
- NON ARCHITECTURE S.R.L.
- Revenue
- 85.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -26.3K
- Rank RO
- #510.989
- DWELLING STUDY DEPARTMENT S.R.L.
- Revenue
- 84.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -32.6K
- Rank RO
- #511.674
- GIVALDI EXPERT S.R.L.
- Revenue
- 85.4K
- Employees
- 2
- Profit
- 1.7K
- Rank RO
- #510.548
- IMOBILIAR MOLINVEST SRL
- Revenue
- 85.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.1K
- Rank RO
- #510.335
- EURO TERRA TOPO SRL
- Revenue
- 86K
- Employees
- 2
- Profit
- -4.9K
- Rank RO
- #509.716
- 2 ATIM PRO DESIGN SRL
- Revenue
- 83.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -7.2K
- Rank RO
- #513.197
- ARHITECTONIC STUDIO SRL
- Revenue
- 86.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #509.312
- PANINOPOL SRL
- Revenue
- 86.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -46.9K
- Rank RO
- #508.922
- DEUTCHRAY SERV S.R.L.
- Revenue
- 83.3K
- Employees
- 2
- Profit
- -114K
- Rank RO
- #513.550
- MOC PROCONS S.R.L.
- Revenue
- 86.6K
- Employees
- 2
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #508.778
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARHIPLUS SRL(current) | 84.7K | 2 | -180K | #511.285 |
| NON ARCHITECTURE S.R.L. | 85.1K | 2 | -26.3K | #510.989 |
| DWELLING STUDY DEPARTMENT S.R.L. | 84.6K | 2 | -32.6K | #511.674 |
| GIVALDI EXPERT S.R.L. | 85.4K | 2 | 1.7K | #510.548 |
| IMOBILIAR MOLINVEST SRL | 85.5K | 2 | -19.1K | #510.335 |
| EURO TERRA TOPO SRL | 86K | 2 | -4.9K | #509.716 |
| 2 ATIM PRO DESIGN SRL | 83.5K | 2 | -7.2K | #513.197 |
| ARHITECTONIC STUDIO SRL | 86.2K | 2 | -13.9K | #509.312 |
| PANINOPOL SRL | 86.5K | 2 | -46.9K | #508.922 |
| DEUTCHRAY SERV S.R.L. | 83.3K | 2 | -114K | #513.550 |
| MOC PROCONS S.R.L. | 86.6K | 2 | 7.8K | #508.778 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARHIPLUS SRL(you) | NON ARCHITECTURE S.R.L. | DWELLING STUDY DEPARTMENT S.R.L. | GIVALDI EXPERT S.R.L. | IMOBILIAR MOLINVEST SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 84.7K | 85.1K | 84.6K | 85.4K | 85.5K |
| Profit | -180K | -26.3K | -32.6K | 1.7K | -19.1K |
| Margin | -212,6% | -30,9% | -38,6% | 2,0% | -22,3% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARHIPLUS SRL”.