A.R.G. EXCLUSIV S.R.L.

CUI 47490430·Învățământ·Maramures·Founded 2024

Revenue

26.7K

2024

Profit

2.9K

2024

Employees

2024

Margin

10,9%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

A.R.G. EXCLUSIV S.R.L. este o companie micro din sectorul Învățământ, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 26.7K lei (date 2024). În industria de Învățământ (România), compania este #9.772 la cifra de afaceri, #7.062 la profit, #9.249 la număr angajați din 14.743 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.9%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
A.R.G. EXCLUSIV S.R.L. este o companie micro din sectorul Învățământ, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 26.7K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.9%.
Poziție în industrie
În industria de Învățământ (România), compania este #9.772 la cifra de afaceri, #7.062 la profit, #9.249 la număr angajați din 14.743 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Învățământ (CAEN 85) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#9.772 din 14.743 companii

Top 66.3%

Vezi clasamentul

După profit

#7.062 din 14.743 companii

Top 47.9%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#9.249 din 14.743 companii

Top 62.7%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
272K lei
Marjă medie
16.0%
Angajați medie
1

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri26.7K lei vs medie industrie 272K lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit10.9% vs medie industrie 16.0%

Compania este 0.7× față de media industriei

Industry intelligence

Învățământ (CAEN 85) — 2024

Industry size

4B

RON revenue

Total companies

14.743

Total employees

19.787

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
SAB�U B & B S.R.L.28K1Învățământ
GLORIA-APOLLO TRAVEL S.R.L.25.3K1Învățământ
ELLIBER ELLIANA S.R.L.28.6K1Învățământ
ROXYCOACHING S.R.L.28.9K1Învățământ
AMTN AUTO S.R.L.23.9K1Învățământ
AVEX ALPHA S.R.L.23.7K1Învățământ
MAGIC INTERIORS S.R.L.26.7K1Învățământ
AP TRADING S.R.L.26.7K1Învățământ
SMART EDUCATION SYSTEM S.R.L.26.7K1Învățământ
TRAINTOTRADE S.R.L.26.7K1Învățământ

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
10.9%
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 68%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    26.7K
    Profit net
    2.9K
    Angajați

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la A.R.G. EXCLUSIV S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricA.R.G. EXCLUSIV S.R.L.(you)SAB�U B & B S.R.L.GLORIA-APOLLO TRAVEL S.R.L.ELLIBER ELLIANA S.R.L.ROXYCOACHING S.R.L.
Revenue
26.7K
28K
25.3K
28.6K
28.9K
Profit
2.9K
8.3K
771 lei
536 lei
-35.2K
Margin
10,9%
29,7%
3,0%
1,9%
-122,0%
Employees
0
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “A.R.G. EXCLUSIV S.R.L.”.