ARC CONTROL S.R.L.
Revenue
26.1K
2024
Profit
7.1K
2024
Employees
—
2024
Margin
27,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARC CONTROL S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 26.1K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #21.659 la cifra de afaceri, #16.771 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARC CONTROL S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 26.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #21.659 la cifra de afaceri, #16.771 la profit, #20.939 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.7× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| VS-ARH S.R.L. | 25.9K | 1 | Activități profesionale |
| CEAMIS PROIECT SRL | 26.3K | 1 | Activități profesionale |
| THREE MAP MAKERS S.R.L. | 26.3K | 1 | Activități profesionale |
| S.I. SMART PROIECT SRL | 26.3K | 1 | Activități profesionale |
| RT-ARHITECTI ASOCIATI SRL | 26.4K | 1 | Activități profesionale |
| ALLSERV - CO SRL | 26.4K | 1 | Activități profesionale |
| ENVIRO GREEN SOLUTIONS S.R.L. | 25.7K | 1 | Activități profesionale |
| FIRE EXPERT CONSULTING SRL | 25.6K | 1 | Activități profesionale |
| ATELIERUL JOINDECO S.R.L. | 25.6K | 1 | Activități profesionale |
| MORFH.BRUTAL S.R.L. | 26.6K | 1 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 27.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 26.1K
- Profit net
- 7.1K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 26.1K | 7.1K | — |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARC CONTROL S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARC CONTROL S.R.L.(current)
- Revenue
- 26.1K
- Employees
- 0
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #616.889
- VS-ARH S.R.L.
- Revenue
- 25.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.6K
- Rank RO
- #617.231
- CEAMIS PROIECT SRL
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.2K
- Rank RO
- #616.426
- THREE MAP MAKERS S.R.L.
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 13.9K
- Rank RO
- #616.407
- S.I. SMART PROIECT SRL
- Revenue
- 26.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.8K
- Rank RO
- #616.366
- RT-ARHITECTI ASOCIATI SRL
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.5K
- Rank RO
- #616.273
- ALLSERV - CO SRL
- Revenue
- 26.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.4K
- Rank RO
- #616.026
- ENVIRO GREEN SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 25.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 120 lei
- Rank RO
- #617.731
- FIRE EXPERT CONSULTING SRL
- Revenue
- 25.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 19.4K
- Rank RO
- #617.975
- ATELIERUL JOINDECO S.R.L.
- Revenue
- 25.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.2K
- Rank RO
- #618.029
- MORFH.BRUTAL S.R.L.
- Revenue
- 26.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.5K
- Rank RO
- #615.661
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARC CONTROL S.R.L.(current) | 26.1K | 0 | 7.1K | #616.889 |
| VS-ARH S.R.L. | 25.9K | 1 | -9.6K | #617.231 |
| CEAMIS PROIECT SRL | 26.3K | 1 | -12.2K | #616.426 |
| THREE MAP MAKERS S.R.L. | 26.3K | 1 | 13.9K | #616.407 |
| S.I. SMART PROIECT SRL | 26.3K | 1 | 16.8K | #616.366 |
| RT-ARHITECTI ASOCIATI SRL | 26.4K | 1 | 21.5K | #616.273 |
| ALLSERV - CO SRL | 26.4K | 1 | -34.4K | #616.026 |
| ENVIRO GREEN SOLUTIONS S.R.L. | 25.7K | 1 | 120 lei | #617.731 |
| FIRE EXPERT CONSULTING SRL | 25.6K | 1 | 19.4K | #617.975 |
| ATELIERUL JOINDECO S.R.L. | 25.6K | 1 | -22.2K | #618.029 |
| MORFH.BRUTAL S.R.L. | 26.6K | 1 | 25.5K | #615.661 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARC CONTROL S.R.L.(you) | VS-ARH S.R.L. | CEAMIS PROIECT SRL | THREE MAP MAKERS S.R.L. | S.I. SMART PROIECT SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 26.1K | 25.9K | 26.3K | 26.3K | 26.3K |
| Profit | 7.1K | -9.6K | -12.2K | 13.9K | 16.8K |
| Margin | 27,3% | -37,0% | -46,3% | 53,0% | 64,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARC CONTROL S.R.L.”.