ARBA FOOD CAFFE S.R.L.
Revenue
625K
2024
Profit
-125K
2024
Employees
5
2024
Margin
-19,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ARBA FOOD CAFFE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 625K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #7.749 la cifra de afaceri, #29.058 la profit, #5.205 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ARBA FOOD CAFFE S.R.L. este o companie mică din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TULCEA, având o cifră de afaceri de 625K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -19.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #7.749 la cifra de afaceri, #29.058 la profit, #5.205 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este -2.9× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LARIMAR PERFECT DESIGN SRL | 629K | 5 | Alimentație și servicii |
| MYO-DYA-FLAY SRL | 595K | 5 | Alimentație și servicii |
| SORALYA TOR SULINA S.R.L. | 745K | 5 | Alimentație și servicii |
| RISTOPUB DAL BUCANIERE S.R.L. | 651K | 5 | Alimentație și servicii |
| ATTITUDE LOUNGE S.R.L. | 652K | 5 | Alimentație și servicii |
| THE RAZAL S.R.L. | 650K | 5 | Alimentație și servicii |
| BRAND DISTRICT S.R.L. | 650K | 5 | Alimentație și servicii |
| LORASS & FAMILY SRL | 649K | 5 | Alimentație și servicii |
| JURVAL SIMBOL S.R.L. | 654K | 5 | Alimentație și servicii |
| THE BASILLIK'85 S.R.L. | 648K | 5 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TULCEA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -19.2%
- CA / angajat
- 130K
- Scor risc (0–100)
- 60
- Percentil piață (CA)
- Top 22%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 625K
- Profit net
- -125K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 625K | -125K | 5 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ARBA FOOD CAFFE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ARBA FOOD CAFFE S.R.L.(current)
- Revenue
- 625K
- Employees
- 5
- Profit
- -125K
- Rank RO
- #197.419
- LARIMAR PERFECT DESIGN SRL
- Revenue
- 629K
- Employees
- 5
- Profit
- -285K
- Rank RO
- #201.380
- MYO-DYA-FLAY SRL
- Revenue
- 595K
- Employees
- 5
- Profit
- 15.3K
- Rank RO
- #207.958
- SORALYA TOR SULINA S.R.L.
- Revenue
- 745K
- Employees
- 5
- Profit
- -47.8K
- Rank RO
- #182.731
- RISTOPUB DAL BUCANIERE S.R.L.
- Revenue
- 651K
- Employees
- 5
- Profit
- 20.6K
- Rank RO
- #197.391
- ATTITUDE LOUNGE S.R.L.
- Revenue
- 652K
- Employees
- 5
- Profit
- 27.3K
- Rank RO
- #197.367
- THE RAZAL S.R.L.
- Revenue
- 650K
- Employees
- 5
- Profit
- -278K
- Rank RO
- #197.551
- BRAND DISTRICT S.R.L.
- Revenue
- 650K
- Employees
- 5
- Profit
- -148K
- Rank RO
- #197.599
- LORASS & FAMILY SRL
- Revenue
- 649K
- Employees
- 5
- Profit
- -130K
- Rank RO
- #197.732
- JURVAL SIMBOL S.R.L.
- Revenue
- 654K
- Employees
- 5
- Profit
- -279K
- Rank RO
- #196.980
- THE BASILLIK'85 S.R.L.
- Revenue
- 648K
- Employees
- 5
- Profit
- -50.9K
- Rank RO
- #198.009
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ARBA FOOD CAFFE S.R.L.(current) | 625K | 5 | -125K | #197.419 |
| LARIMAR PERFECT DESIGN SRL | 629K | 5 | -285K | #201.380 |
| MYO-DYA-FLAY SRL | 595K | 5 | 15.3K | #207.958 |
| SORALYA TOR SULINA S.R.L. | 745K | 5 | -47.8K | #182.731 |
| RISTOPUB DAL BUCANIERE S.R.L. | 651K | 5 | 20.6K | #197.391 |
| ATTITUDE LOUNGE S.R.L. | 652K | 5 | 27.3K | #197.367 |
| THE RAZAL S.R.L. | 650K | 5 | -278K | #197.551 |
| BRAND DISTRICT S.R.L. | 650K | 5 | -148K | #197.599 |
| LORASS & FAMILY SRL | 649K | 5 | -130K | #197.732 |
| JURVAL SIMBOL S.R.L. | 654K | 5 | -279K | #196.980 |
| THE BASILLIK'85 S.R.L. | 648K | 5 | -50.9K | #198.009 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ARBA FOOD CAFFE S.R.L.(you) | LARIMAR PERFECT DESIGN SRL | MYO-DYA-FLAY SRL | SORALYA TOR SULINA S.R.L. | RISTOPUB DAL BUCANIERE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 625K | 629K | 595K | 745K | 651K |
| Profit | -125K | -285K | 15.3K | -47.8K | 20.6K |
| Margin | -19,2% | -45,3% | 2,6% | -6,4% | 3,2% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ARBA FOOD CAFFE S.R.L.”.