APOTERM NADLAC S.R.L.
Revenue
612K
2024
Profit
-163K
2024
Employees
7
2024
Margin
-26,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
APOTERM NADLAC S.R.L. este o companie mică din sectorul Energie electrică, gaze, apă, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 612K lei (date 2024). În industria de Energie electrică, gaze, apă (România), compania este #992 la cifra de afaceri, #4.495 la profit, #175 la număr angajați din 5.085 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- APOTERM NADLAC S.R.L. este o companie mică din sectorul Energie electrică, gaze, apă, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 612K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -26.7%).
- Poziție în industrie
- În industria de Energie electrică, gaze, apă (România), compania este #992 la cifra de afaceri, #4.495 la profit, #175 la număr angajați din 5.085 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Energie electrică, gaze, apă (CAEN 35) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 16.2M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 7
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -6.3× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Energie electrică, gaze, apă (CAEN 35) — 2024
Industry size
82.3B
RON revenue
Total companies
5.085
Total employees
36.788
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| BAYWA R.E. ROMANIA S.R.L. | 762K | 7 | Energie electrică, gaze, apă |
| TERMO SERV COM TA�CA SRL | 697K | 8 | Energie electrică, gaze, apă |
| SVA ELECTRIC PARTNERS S.R.L. | 874K | 7 | Energie electrică, gaze, apă |
| ELECTRADE S.R.L. | 505K | 6 | Energie electrică, gaze, apă |
| CHAMPIGNONS PROD SRL | 988K | 6 | Energie electrică, gaze, apă |
| 4P RENEWABLES S.R.L. | 618K | 4 | Energie electrică, gaze, apă |
| ROEVA INSTAL S.R.L. | 562K | 11 | Energie electrică, gaze, apă |
| BEST HOUSE DESIGN S.R.L. | 489K | 5 | Energie electrică, gaze, apă |
| CUSTOSOLAR S.R.L. | 774K | 5 | Energie electrică, gaze, apă |
| CONCAZMAR PROD COM SRL | 994K | 8 | Energie electrică, gaze, apă |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 35)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -26.7%
- CA / angajat
- 87.5K
- Scor risc (0–100)
- 63
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 612K
- Profit net
- -163K
- Angajați
- 7
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 612K | -163K | 7 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la APOTERM NADLAC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- APOTERM NADLAC S.R.L.(current)
- Revenue
- 612K
- Employees
- 7
- Profit
- -163K
- Rank RO
- #204.627
- BAYWA R.E. ROMANIA S.R.L.
- Revenue
- 762K
- Employees
- 7
- Profit
- -6.2M
- Rank RO
- #180.226
- TERMO SERV COM TA�CA SRL
- Revenue
- 697K
- Employees
- 8
- Profit
- -134K
- Rank RO
- #189.767
- SVA ELECTRIC PARTNERS S.R.L.
- Revenue
- 874K
- Employees
- 7
- Profit
- 287K
- Rank RO
- #166.172
- ELECTRADE S.R.L.
- Revenue
- 505K
- Employees
- 6
- Profit
- 269K
- Rank RO
- #227.488
- CHAMPIGNONS PROD SRL
- Revenue
- 988K
- Employees
- 6
- Profit
- 187K
- Rank RO
- #154.242
- 4P RENEWABLES S.R.L.
- Revenue
- 618K
- Employees
- 4
- Profit
- -7.4M
- Rank RO
- #203.489
- ROEVA INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 562K
- Employees
- 11
- Profit
- 6.4K
- Rank RO
- #214.799
- BEST HOUSE DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 489K
- Employees
- 5
- Profit
- 159K
- Rank RO
- #231.780
- CUSTOSOLAR S.R.L.
- Revenue
- 774K
- Employees
- 5
- Profit
- -645K
- Rank RO
- #178.575
- CONCAZMAR PROD COM SRL
- Revenue
- 994K
- Employees
- 8
- Profit
- 316K
- Rank RO
- #153.638
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| APOTERM NADLAC S.R.L.(current) | 612K | 7 | -163K | #204.627 |
| BAYWA R.E. ROMANIA S.R.L. | 762K | 7 | -6.2M | #180.226 |
| TERMO SERV COM TA�CA SRL | 697K | 8 | -134K | #189.767 |
| SVA ELECTRIC PARTNERS S.R.L. | 874K | 7 | 287K | #166.172 |
| ELECTRADE S.R.L. | 505K | 6 | 269K | #227.488 |
| CHAMPIGNONS PROD SRL | 988K | 6 | 187K | #154.242 |
| 4P RENEWABLES S.R.L. | 618K | 4 | -7.4M | #203.489 |
| ROEVA INSTAL S.R.L. | 562K | 11 | 6.4K | #214.799 |
| BEST HOUSE DESIGN S.R.L. | 489K | 5 | 159K | #231.780 |
| CUSTOSOLAR S.R.L. | 774K | 5 | -645K | #178.575 |
| CONCAZMAR PROD COM SRL | 994K | 8 | 316K | #153.638 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | APOTERM NADLAC S.R.L.(you) | BAYWA R.E. ROMANIA S.R.L. | TERMO SERV COM TA�CA SRL | SVA ELECTRIC PARTNERS S.R.L. | ELECTRADE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 612K | 762K | 697K | 874K | 505K |
| Profit | -163K | -6.2M | -134K | 287K | 269K |
| Margin | -26,7% | -810,4% | -19,2% | 32,8% | 53,2% |
| Employees | 7 | 7 | 8 | 7 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “APOTERM NADLAC S.R.L.”.