ANVELOPE DEJ S.R.L.
Revenue
13.9K
2024
Profit
-9.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-66,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANVELOPE DEJ S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 13.9K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.648 la cifra de afaceri, #23.418 la profit, #20.768 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANVELOPE DEJ S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în CLUJ, având o cifră de afaceri de 13.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -66.8%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #23.648 la cifra de afaceri, #23.418 la profit, #20.768 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -18.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MAXTONFER SRL | 13.5K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTORIN IMPORT EXPORT S.R.L. | 14.4K | 1 | Comerț en-gros |
| AB MOTOR SRL | 14.5K | 1 | Comerț en-gros |
| BIMMERSYSTEMS S.R.L. | 13.3K | 1 | Comerț en-gros |
| ELECTRO ZENALIS S.R.L. | 13.1K | 1 | Comerț en-gros |
| MOTOSTAR SRL | 14.8K | 1 | Comerț en-gros |
| ATTY & KRIS AUTO SRL | 14.9K | 1 | Comerț en-gros |
| PICARD COM PREST S.R.L. | 13K | 1 | Comerț en-gros |
| PREMIUM AUTO D�L� S.R.L. | 14.9K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTO KLAUSEN SRL | 15K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -66.8%
- Scor risc (0–100)
- 83
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 13.9K
- Profit net
- -9.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 13.9K | -9.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANVELOPE DEJ S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANVELOPE DEJ S.R.L.(current)
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 0
- Profit
- -9.3K
- Rank RO
- #650.039
- MAXTONFER SRL
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.5K
- Rank RO
- #651.303
- AUTORIN IMPORT EXPORT S.R.L.
- Revenue
- 14.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -49.1K
- Rank RO
- #648.420
- AB MOTOR SRL
- Revenue
- 14.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #648.220
- BIMMERSYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 13.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.3K
- Rank RO
- #651.840
- ELECTRO ZENALIS S.R.L.
- Revenue
- 13.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.7K
- Rank RO
- #652.346
- MOTOSTAR SRL
- Revenue
- 14.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #647.384
- ATTY & KRIS AUTO SRL
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #647.247
- PICARD COM PREST S.R.L.
- Revenue
- 13K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.2K
- Rank RO
- #652.548
- PREMIUM AUTO D�L� S.R.L.
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.5K
- Rank RO
- #647.121
- AUTO KLAUSEN SRL
- Revenue
- 15K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.4K
- Rank RO
- #646.503
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANVELOPE DEJ S.R.L.(current) | 13.9K | 0 | -9.3K | #650.039 |
| MAXTONFER SRL | 13.5K | 1 | 1.5K | #651.303 |
| AUTORIN IMPORT EXPORT S.R.L. | 14.4K | 1 | -49.1K | #648.420 |
| AB MOTOR SRL | 14.5K | 1 | 2K | #648.220 |
| BIMMERSYSTEMS S.R.L. | 13.3K | 1 | -25.3K | #651.840 |
| ELECTRO ZENALIS S.R.L. | 13.1K | 1 | 4.7K | #652.346 |
| MOTOSTAR SRL | 14.8K | 1 | 1.9K | #647.384 |
| ATTY & KRIS AUTO SRL | 14.9K | 1 | -1.2K | #647.247 |
| PICARD COM PREST S.R.L. | 13K | 1 | -21.2K | #652.548 |
| PREMIUM AUTO D�L� S.R.L. | 14.9K | 1 | -15.5K | #647.121 |
| AUTO KLAUSEN SRL | 15K | 1 | -1.4K | #646.503 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANVELOPE DEJ S.R.L.(you) | MAXTONFER SRL | AUTORIN IMPORT EXPORT S.R.L. | AB MOTOR SRL | BIMMERSYSTEMS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 13.9K | 13.5K | 14.4K | 14.5K | 13.3K |
| Profit | -9.3K | 1.5K | -49.1K | 2K | -25.3K |
| Margin | -66,8% | 11,3% | -339,6% | 13,7% | -190,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANVELOPE DEJ S.R.L.”.