ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL
Revenue
2.1M
2024
Profit
687K
2024
Employees
12
2024
Margin
27,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #3.435 la cifra de afaceri, #2.192 la profit, #2.182 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2.1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 27.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #3.435 la cifra de afaceri, #2.192 la profit, #2.182 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Compania este 3.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| EURO MONTAJ ALESTIMENTI SRL | 2.5M | 13 | Construcții |
| ALPITOUR SRL | 2.5M | 11 | Construcții |
| CLAUDIU DEMOL�RI S.R.L. | 2.4M | 11 | Construcții |
| DBI MONTAGE S.R.L. | 2.5M | 12 | Construcții |
| TRANSILVANIA FORAJE SRL | 2.5M | 12 | Construcții |
| MONTAJ ELECTRO SRL | 2.5M | 12 | Construcții |
| GABIMAR TRANS SRL | 2.5M | 12 | Construcții |
| MIT CLIMA FACILITY S.R.L. | 2.5M | 12 | Construcții |
| TERMOCONTOR SRL | 2.5M | 12 | Construcții |
| BIARAL SRL | 2.5M | 12 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 27.8%
- CA / angajat
- 206K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.1M
- Profit net
- 687K
- Angajați
- 12
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.1M | 687K | 12 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 12
- Profit
- 687K
- Rank RO
- #79.583
- EURO MONTAJ ALESTIMENTI SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 13
- Profit
- 812K
- Rank RO
- #80.311
- ALPITOUR SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 11
- Profit
- 142K
- Rank RO
- #78.573
- CLAUDIU DEMOL�RI S.R.L.
- Revenue
- 2.4M
- Employees
- 11
- Profit
- 805K
- Rank RO
- #81.069
- DBI MONTAGE S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 1.6M
- Rank RO
- #79.582
- TRANSILVANIA FORAJE SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 12.8K
- Rank RO
- #79.909
- MONTAJ ELECTRO SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 685K
- Rank RO
- #79.124
- GABIMAR TRANS SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 325K
- Rank RO
- #79.067
- MIT CLIMA FACILITY S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #80.155
- TERMOCONTOR SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 12.4K
- Rank RO
- #78.909
- BIARAL SRL
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 12
- Profit
- 173K
- Rank RO
- #80.349
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL(current) | 2.1M | 12 | 687K | #79.583 |
| EURO MONTAJ ALESTIMENTI SRL | 2.5M | 13 | 812K | #80.311 |
| ALPITOUR SRL | 2.5M | 11 | 142K | #78.573 |
| CLAUDIU DEMOL�RI S.R.L. | 2.4M | 11 | 805K | #81.069 |
| DBI MONTAGE S.R.L. | 2.5M | 12 | 1.6M | #79.582 |
| TRANSILVANIA FORAJE SRL | 2.5M | 12 | 12.8K | #79.909 |
| MONTAJ ELECTRO SRL | 2.5M | 12 | 685K | #79.124 |
| GABIMAR TRANS SRL | 2.5M | 12 | 325K | #79.067 |
| MIT CLIMA FACILITY S.R.L. | 2.5M | 12 | 1.3M | #80.155 |
| TERMOCONTOR SRL | 2.5M | 12 | 12.4K | #78.909 |
| BIARAL SRL | 2.5M | 12 | 173K | #80.349 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL(you) | EURO MONTAJ ALESTIMENTI SRL | ALPITOUR SRL | CLAUDIU DEMOL�RI S.R.L. | DBI MONTAGE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.1M | 2.5M | 2.5M | 2.4M | 2.5M |
| Profit | 687K | 812K | 142K | 805K | 1.6M |
| Margin | 27,8% | 33,1% | 5,7% | 33,0% | 62,7% |
| Employees | 12 | 13 | 11 | 11 | 12 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANTREPRIZA REPER CONSTRUCT SRL”.