ANTONNY ACTION TRANS S.R.L.
Revenue
987K
2024
Profit
37.1K
2024
Employees
4
2024
Margin
3,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANTONNY ACTION TRANS S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 987K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #11.033 la cifra de afaceri, #15.839 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANTONNY ACTION TRANS S.R.L. este o companie mică din sectorul Transport, cu sediul în GORJ, având o cifră de afaceri de 987K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #11.033 la cifra de afaceri, #15.839 la profit, #7.395 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 1.2× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| C & N CARRIER LOGISTIC S.R.L. | 1M | 4 | Transport |
| JLB JIATRANS86 S.R.L. | 1.1M | 4 | Transport |
| CONMARDANI TRANS SRL | 910K | 4 | Transport |
| AUTOGENN LOGISTIC SRL | 988K | 4 | Transport |
| TEO PAMOS WEST SRL | 988K | 4 | Transport |
| MYGCARGO SPEDITION S.R.L. | 987K | 4 | Transport |
| GLOBAL TRANSPORTER SPRINT SRL | 986K | 4 | Transport |
| WIEN EUROPTRANS S.R.L. | 986K | 4 | Transport |
| SPECIAL LOGISTICS S.R.L. | 986K | 4 | Transport |
| GNV TRANSCOM S.R.L. | 990K | 4 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ GORJ
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.8%
- CA / angajat
- 247K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 17%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 987K
- Profit net
- 37.1K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 987K | 37.1K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANTONNY ACTION TRANS S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANTONNY ACTION TRANS S.R.L.(current)
- Revenue
- 987K
- Employees
- 4
- Profit
- 37.1K
- Rank RO
- #154.344
- C & N CARRIER LOGISTIC S.R.L.
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 181K
- Rank RO
- #149.469
- JLB JIATRANS86 S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 11.3K
- Rank RO
- #146.653
- CONMARDANI TRANS SRL
- Revenue
- 910K
- Employees
- 4
- Profit
- 15.9K
- Rank RO
- #162.149
- AUTOGENN LOGISTIC SRL
- Revenue
- 988K
- Employees
- 4
- Profit
- -60.3K
- Rank RO
- #154.290
- TEO PAMOS WEST SRL
- Revenue
- 988K
- Employees
- 4
- Profit
- -200K
- Rank RO
- #154.264
- MYGCARGO SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 987K
- Employees
- 4
- Profit
- 205K
- Rank RO
- #154.413
- GLOBAL TRANSPORTER SPRINT SRL
- Revenue
- 986K
- Employees
- 4
- Profit
- 5.2K
- Rank RO
- #154.434
- WIEN EUROPTRANS S.R.L.
- Revenue
- 986K
- Employees
- 4
- Profit
- -91.2K
- Rank RO
- #154.470
- SPECIAL LOGISTICS S.R.L.
- Revenue
- 986K
- Employees
- 4
- Profit
- 165K
- Rank RO
- #154.504
- GNV TRANSCOM S.R.L.
- Revenue
- 990K
- Employees
- 4
- Profit
- 202K
- Rank RO
- #154.089
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANTONNY ACTION TRANS S.R.L.(current) | 987K | 4 | 37.1K | #154.344 |
| C & N CARRIER LOGISTIC S.R.L. | 1M | 4 | 181K | #149.469 |
| JLB JIATRANS86 S.R.L. | 1.1M | 4 | 11.3K | #146.653 |
| CONMARDANI TRANS SRL | 910K | 4 | 15.9K | #162.149 |
| AUTOGENN LOGISTIC SRL | 988K | 4 | -60.3K | #154.290 |
| TEO PAMOS WEST SRL | 988K | 4 | -200K | #154.264 |
| MYGCARGO SPEDITION S.R.L. | 987K | 4 | 205K | #154.413 |
| GLOBAL TRANSPORTER SPRINT SRL | 986K | 4 | 5.2K | #154.434 |
| WIEN EUROPTRANS S.R.L. | 986K | 4 | -91.2K | #154.470 |
| SPECIAL LOGISTICS S.R.L. | 986K | 4 | 165K | #154.504 |
| GNV TRANSCOM S.R.L. | 990K | 4 | 202K | #154.089 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANTONNY ACTION TRANS S.R.L.(you) | C & N CARRIER LOGISTIC S.R.L. | JLB JIATRANS86 S.R.L. | CONMARDANI TRANS SRL | AUTOGENN LOGISTIC SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 987K | 1M | 1.1M | 910K | 988K |
| Profit | 37.1K | 181K | 11.3K | 15.9K | -60.3K |
| Margin | 3,8% | 17,4% | 1,1% | 1,7% | -6,1% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANTONNY ACTION TRANS S.R.L.”.